2737
2734

من تاحالااصلا قرص اورژانسي نخوردم،الان شوهرم ازداروخانه گرفته توش فقط يه قرصه،درحاليكه سرچ كردم گفته بود دوتا قرصه كه بايد باهم خورد!الان چكاركنم اينو بخورم يانه؟درضمن شير ميدم الان ،خوردنش اشكالي نداره؟

اسم قرصي كه شوهرم گرفته لونژيل هست.

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترم گريه ميكنه اگه اطلاعي دارين پست بذارين ميام ميخونم ،ممنون.راستي اين قرص حتمااا بايد تا ٤٨ساعت خورده بشه؟اگه ديرترباشه تاثيري نداره؟!!

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین
2728
نه اشكالي نداره  من پرسيدم  اونايي كه دوتاس دوتا ٧٥هستش  اونايي كه يكي ١/٥هستش

اره ١/٥هست،اما از ٤٨ساعت گذشته به نظرت تاثيرداره بخورم؟

دخترم گريه ميكنه اگه اطلاعي دارين پست بذارين ميام ميخونم ،ممنون.راستي اين قرص حتمااا بايد تا ٤٨ساعت ...

تا۷۲ ساعت وقت داری اگه دیرتر بشه اثرنمیکنه

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
2738
تا۷۲ ساعت وقت داری اگه دیرتر بشه اثرنمیکنه

تونت سرچ كردم زده ٤٨ساعت،واقعا تا ٧٢ساعت ميشه خورد؟

نزديك به تخمك گذاريت كه نبوده ؟؟؟

يه هفته بعدازپريوديم بود 

اره عزيزممم تا ٧٢ساعت ميشه خورد

خب پس خوبه وقت دارم،ممنون

تونت سرچ كردم زده ٤٨ساعت،واقعا تا ٧٢ساعت ميشه خورد؟

بمن گفتن ۷۲ ساعت حالا بخور دیکه ایشالا که اثر میکنه

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
بمن گفتن ۷۲ ساعت حالا بخور دیکه ایشالا که اثر میکنه

اره ميخورم فقط چون شيرميدم ميترسم يه كم

اره ميخورم فقط چون شيرميدم ميترسم يه كم

ازداروخونه بپرس....متاسفانه اونو نمیدونم☺

2706