2737
2734
عنوان

رنگ مو پنج میلیون آخه؟ انصافتون کجاست

| مشاهده متن کامل بحث + 1690 بازدید | 162 پست

احتمالا دوست دروغ گفته

بعدشم به نظر من آدم نباید بذاره هیچکس تو هیچ صنفی به شعور آدم توهین کنه . اولا کیفیت خوب وظیفشونه و درست نیست اگر کارشون خوبه ما اونقدر گندشون کنیم که قیمت رو بالا ببرن. البته این مورد توی فرهنگ ما ایرانی ها درست بشو نیست.

قیمت بالا برای هر چیزی حدی داره. رنگ مو چه خبره 5 میلیون؟! 1 میلیونش هم زیاده

این یوزر مشترکا توسط دو نفر استفاده میشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂😂😂

من موهام کوتاهه 

4_5 تا رنگ شانسی قاطی میکنم میزنم ب موهام( شامپویی)

همیشه هم ازم میپرسن کجا میری برا رنگ مو😂😂😂

دلم برا خودم سوخت

من میتونم دنیامو تغییر بدم...  
2728
2738
خوشبحالش من بقران پول ندارم ی رنگ پادینا پنج تومنی بخرم قربون خدا چ شانسی دارند بعضیا

ای جانم ان شاء الله خدا بهت مال و روزی فراوون بده عزیزم به شرطی که دست به خیر هم باشی😊😉

ما میریم ی رنگ هشت تومنی میخریم میزنیم ب سرمون همه هم تعریف میکنن

کراتینه اینقدر قیمتش نیست اون موقع رنگ ک ی ماه بعدش موهامون دورنگ میشه اینه قیمتش

هر عشقی میمیره خاموشی میگیره ......عشق تو نمیمیره.Rf💏💏💏💏👶👶👶

کارای دیگه هم کرده رو.موهاش گرونترین آرایشگاه های تهران برای رنگ یک ، یک و نیم میگیرن نه بیشتر

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
خوشبحالش من بقران پول ندارم ی رنگ پادینا پنج تومنی بخرم قربون خدا چ شانسی دارند بعضیا

اخخخخخخخخخخخخخ

اینو خوب اومدی

منم یک ماهه میخوام برم یک رنگ مو ده تومانی بخرم

هر سری میگم ولش کن

یاد خودم افتادم

آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد
احتمالا دوست دروغ گفته بعدشم به نظر من آدم نباید بذاره هیچکس تو هیچ صنفی به شعور آدم توهین کنه . او ...

نه عزیزم منم عکس موهامو قرستادم گفت هشت تومن چون بلند و پرپشته. تو اینستا هم زنه پیج داره. 

2706