2733
2734
عنوان

بامن حرف بزنید.

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 34 پست
چرا باید کسی رو که عاشق کس دیگه ای شده دوست داشته باشی؟ یه کم عزت نفست رو قوی کن

اخه دوستش دیشب گفت بیخیالش شو عاشق شده اون عاشق نبود.

اون عاشق نمیشد.

ریپلای دوست داروم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط قرص خواب که نیست باید ضد افسردگی بخوری با دکتر صحبت کنی.

کیه که منو میبره.

خانوادم تا میبینن دوروز خوابم میگن اخیش خوشبحالش خوابه.

برم بگم عاشق شدم سرمو ببرن؟؟؟

ریپلای دوست داروم😄
مشکل شما دخترای خوشجل اینه که راحت با کسی دوست میشین....اخرشم میشه این....شماها عاطفی این و پسرا این ...

چقد موتظب خودم بودم انقد حواسم به خودم بود .

ن با کسی حرف میزدم ن به کسی نگاه میکردم.

یهو شد یهو بلا اومد سرم.

یهو خدا دودستی زد توسرم.

ریپلای دوست داروم😄
2728
اخه دوستش دیشب گفت بیخیالش شو عاشق شده اون عاشق نبود. اون عاشق نمیشد.

واقعیات همیشه اون چیزایی نیستن که تو دوست داری ببینی و بشنوی باید زودتر قبولشون کنی تا به آرامش برسی

خدایا عزیزانم رو درپناه خودت حفظ کن🤲
یه چند روز پشت سرهم بیا اینجا قشنگ معتاد میشی اون ک سهله ... خودتم یادت میره

یک ساله اینجام از وقتی باش کات کردم اینجام.تامیکام همش درمورد اونه.

خاستگارامو میبرم دم مغازش میگم میبینی من اینو میخوام پ نیا دیگه.

ریپلای دوست داروم😄
عزیزم از حرفات فهمیدم خودت هنوز نمی خوای فراموشش کنی اولین کار اینه خودت بخوای که فراموشش کنی

ن نمیخوام.

دوستش دارم.

وقتمو گذاشتم به پاش.

کلی بهش محبت کردم.

همه اینارو برداره بره عاشق یکی دیگه بشه.

مگه من بز بودم.

ریپلای دوست داروم😄
کیه که منو میبره. خانوادم تا میبینن دوروز خوابم میگن اخیش خوشبحالش خوابه. برم بگم عاشق شدم س ...

به نظرم هر طور شده برو دکتر ما یه فامیل داشتیم سن تو دقیقا این کارو کرد (از نوجوونی) الان 36 37 سالشه هنوز درگیر همون عشق یه طرفه هست کلا زندگی نکرد.

حالا تو سعی کن جلوشو تو همین سنا بگیری وگرنه عمرت هدر میره.

2738
واقعیات همیشه اون چیزایی نیستن که تو دوست داری ببینی و بشنوی باید زودتر قبولشون کنی تا به آرامش برسی

من میگم دوستش دروغ میگه.

اخه اون اینجوری نبود.

اون اصلا تواین فازا نبود .

حتی به خانوادش محبت نمیکرد.

چه برسه عاشق بشه.

ریپلای دوست داروم😄

عزیزم میخوام یک چیزی بهت بگم هیچوقت یک پسر ارزش این که دوست داری به خاطر نبودنش بمیری رو نداره عزیزدلم یک روزی به این حرف من میرسی هیچی ارزشش بیشتر از مادرت و پدرت و جون خودت نیست خدا رو شکر سلامتی خدا رو شکر پدر و مادرت زنده هستن که انشالله هم خودت و هم خانوادتون سلامت و عمری طولانی کنین دختر گل هیچوقت به خاطر عشق از عمرت مایه نزار هیچی مهم تر از سلامتی نیست مطمئنی اونم برای تو از جونش مایه میزاره ؟عاشق خودت باش عاشق سلامتیت عاشق این همه نعمت خدا که نصیبت شده میدونی چقدر آدم هستن دوست دارن سلامت باشن با دست خودشون بتونن غذا بخورن یا اینکه میدونن چند ماه بیشتر زنده نیستن و برای سلامتی و زندگیشون دارن میجنگن با بیماری عزیزم هیچوقت به خاطر یک پسر نگو بمیرم دوست خوبم زندگی زیباست اگه با چشم باز ببینی که خدا چه هدیه هایی بهت داده عاشق خودت میشی برات آرزو میکنم خوشبخت بشی گلم🙏

چرا هیچکس درکم نمیکنه.چرا هیچکس منو نمیفهمه. مگه من ادم فضاییم . مگه تاحالا کسی جام نبوده؟؟

من میفهممت... من دارم میسوزم و میسازم😢💔💔

مرا ببر به زیر گنبد ❤️حسین❤️مرا ببر به آنجا که هرشب، شب آرزوهاست 🌷صل الله علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام🌷بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب  که روزگار بسی فتنه زیر سر دارد🌷اللهم عجل لولیک الفرج🌷خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگتره
من میگم دوستش دروغ میگه. اخه اون اینجوری نبود. اون اصلا تواین فازا نبود . حتی به خانوادش مح ...

اگه مطمئن بشی عاشق شده فراموشش می کنی؟

خدایا عزیزانم رو درپناه خودت حفظ کن🤲

سلام دوستان لطفا روی متن کلیک کنید و وارد تاپیک من بشید...ومشکلم رو بخونید و واسم دعا کنید شدیدا محتاج دعای خیرتون هستم... ‌اجرتون با امام حسین❤.

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتیم دعا میکنی؟🤲🏻🥺

عزيييييزم ارووووووم باش،قشنگ صداي ضربان قلبت تااينجا ميااااد....يه چندلحظه ازجايگاهي كه هستي بيا بيرون خودت به قضيه نگاه كن؟!بايكي بودي خاطره داشتين ولي اونقدر اين رابطه براش مهم نبوده كه تا تهش باشه،خودشو كشيده كنار،حالا تو موندي داري خودتو به درو ديوار ميكوبي؟؟؟ببين فكر نكن خودتو از پا بندازي دلش ميسوزه اتفاقا مطمئن ار ميشه از رفتنش،پسري كه تااين حدي كه تو طرفتو دوس داري منو دوس داشت بعد ازاينكه ازش جدا شدم چندوقت رو هوا بوذ بغذ ديدم يه ادم حسابي شده كه خودم به خودم لعنت فرستادم پس يه تكوني به خودت بده

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
2706