2737
2734
عنوان

پیشگویی نمیکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 5864 بازدید | 213 پست
این چه ربطی به پیشگویی داره؟در ضمن من در مورد خودم نمیتونم حدسی بزنم....

مینتخانوم خواهش میکنم جواب منوبدین باورکنین خیلی حیاتیه ازروی سرگرمی وبیکاری هم نمیخوام بگم بگین واقعاااااااامهمه 

تیکربارداری نیست تیکررسیدن ب آرزومه برای آرزوم دعامیکنی؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قربونت خواهری ههه شمامنوازخودم خوبترمیشناسی ممنون واقعااونطوریه حاجتم یکی دوتانیست که 😂😂😂یقه ی خد ...

❤️🌈😘😘😘

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
ببخشید ازتون خواهش کردم یه توضیح بدین راجع به موضتون برای کسانی در جریان نیستن ...برام جالبه ولی از ...

بچه‌ها از من چیزهایی میپرسیدن،منم حس هام رو در جواب میگفتم که اکثرا درست بودن،اون هم بخاطر این بود که من قبلا دنبال جن بودم و تو ذهنم هستن و به من نخ میدن

شما چجوری میگی?واسه منم بگو🙄

يكمي استرسي هستي گاهي اوقات كه از پس چيزي بر نمياي دلت ميخواد بجاي حلش كلا صورت مسئله رو پاك كني،تمام فكرت درگيره مشكلي هست كه داري و فكر ميكني بزرگترين مشكل ماله توئه،ولي بازم كه به يه چيزايي فكر ميكني يكم دلت اروم ميشه و سعي ميكني زندگيتو بسپاري دست خدا

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
2738
بچه‌ها از من چیزهایی میپرسیدن،منم حس هام رو در جواب میگفتم که اکثرا درست بودن،اون هم بخاطر این بود ک ...

دنبال جن بودن صرفا پاشون و به زندگی باز نمیکنه. باید کلی کار حرام انجام بدی بعد اگه واسشون فایده داشتی تازه میان سراغت. اونم شیاطینشون

همچون مگسان روی پلیدی منشین /زنبور عسل باش رفیق گل باش
بچه‌ها از من چیزهایی میپرسیدن،منم حس هام رو در جواب میگفتم که اکثرا درست بودن،اون هم بخاطر این بود ک ...

و رو جون هر کی دوست اری منو پیشگویی کن اسمم فاطمه ست مامانمم عصمت

از یاد برده ای و از یاد برده ام تو را        افسوس که رفته ای و از دست داده ام تورا     ای آرزوی من تو کجایی و من کجا       باور نمی کنم که نمی بینمت تورا     گاهی به یاد تو و چشم بی شرم تو دمی    از خود برون شوم و خواهمت تو را     اشکم روان شود وبغض می کشد    وقتی که یاد آوردم رفتن تو را     لعنت بر این جفای زمانه و تقدیر روزگار    آزرده میکندم هوس دیدن تو را

سلام دوستان لطفا روی متن کلیک کنید... و وارد تاپیک من بشید مشکلمو نوشتم بخونید و برای حاجتم دعا کنید... شدیدا محتاج دعاهای خیرتون هستم😘

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتیم دعا میکنی؟🤲🏻🥺
برای آینده تا حدودی میدونند....بخاطر همین دعا نویس ها زندگی مردم رو نابود میکنن

جان من منو بگو

از یاد برده ای و از یاد برده ام تو را        افسوس که رفته ای و از دست داده ام تورا     ای آرزوی من تو کجایی و من کجا       باور نمی کنم که نمی بینمت تورا     گاهی به یاد تو و چشم بی شرم تو دمی    از خود برون شوم و خواهمت تو را     اشکم روان شود وبغض می کشد    وقتی که یاد آوردم رفتن تو را     لعنت بر این جفای زمانه و تقدیر روزگار    آزرده میکندم هوس دیدن تو را
من میتونم بگم بهتون ولی به چه قیمتی؟میان تو زندگی خودتون،و بیخیال من هم نمیشن

تورو جدت کار شوهر منو پیشگوی کن،همینطور خودم کلافه ام.

خدایا به شوهرم پول زیاد بده به من ده برابر شوهرم 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂اخه دلیل داره💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰بگین الهی........ امین لطفا.     صلوات 
2706