2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ۳روز دیگه زایمان میکنم و شکمم کوچیکه. ۱۵هفته که چیزی نیست به وزن ربطی نداره. منم نگران بودم. ولی ...

دقیقا مثل من.هفته ی آخر بارداریم بود رفتم کلاس آموزشی زایمان بیمارستان.دکتره برگشت گفت خانم مگه نگفتم همراه نیاد داخل.گفتم من خودم باردارم از تعجب خشکش زده بود.هی میگفت واقعا😁😁

یه"آنه"ی درون دارم.که نمیدونه با تکرار غریبانه ی روزهاش چه غلطی بکنه  
2728
من ۳روز دیگه زایمان میکنم و شکمم کوچیکه. ۱۵هفته که چیزی نیست به وزن ربطی نداره. منم نگران بودم. ولی ...

ايجانم پس اگه ميشه واسم دعا كنيد ،برا همسرم 😓❤️ممنونم انشالله ني ني سالم بياد بغلتون😍😍💋💋💋

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭

سر زایمانت واسه منو عشقم دعا کن مشکلامون حل بشه بهم برسیم ممنون🌹

برای رسیدن ب عشقم دعام کنید😢
😆 نی نی چند کیلو بود؟

2کیلو 600.نه لباس بارداری خریدم نه چیزی.همون مانتوهای قدیممو میپوشیدم😮.هنوز 3ماهم بود از هولم رفتم یه پالتو بارداری خریدم که زمستون بپوشم.یه بارم نپوشیدم😶

یه"آنه"ی درون دارم.که نمیدونه با تکرار غریبانه ی روزهاش چه غلطی بکنه  
من اضافه نکردم اصلا 😕درصورتی که لاغر نیستم نرمالم 😖بنظرم یکم زیاده 3کیلو😶خودت چاقی یا لاغر؟چند کی ...

۷۵قدم۱۶۹ نوشته بود از هفته پونزده هفته ای نیم کیلو اضاف میشه حتما م خو حالت تهوع اصلا نداشتم دیگ رفتیم تو ماه پنج سه کیلو گمون نکنم زیاد باشه حالا از دکترم میپرسم نرفتی انومالی؟

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
2706