2737
2734
عنوان

خانومای باردار ،اقدامیا📣(کمر درد بعد از اقدام)

| مشاهده متن کامل بحث + 54956 بازدید | 58 پست
اگه الانم درد داری کیت استفاده کن عزیزم طبیعیه تو اقدامتو بکن

اره عزیزم فقط میخواستم بدونم چرا اینجوری شدم😍

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤

منم اینجوری بودم کمر درد داشتم

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم اینجوری بودم کمر درد داشتم

تا چند روز؟

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
تا چند روز؟

از چند روز بعد اقدام تا همین الان

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2731
از چند روز بعد اقدام تا همین الان

منم این حالتا رو دارم ی دردای عجیب غریب اما خیلی خفیف

2738

اوه این‌چیزا طبیعیه 

من‌ماه پیش اصلا کل بدنم ریخت به هم . موقع پریود لک بین داشتم تا ۱۰ روز . سینه درد .. سوزش زیر دل و هزارتا نشونه دیگه ولی اخرش پریود شدم. کلا هورمونای ادم به هم میریزه واسه اونه

اقا جان به خدا غریب شده ایم پسرفاطمه,هرکی از راه میرسه توی سرمون میزنه,کسی که اقاش بالا سرش نباشه توی سرش میزنن,قربانت شوم حجه بن الحسن
منم تازه متوجه شدم تنبلی دارم

عزیزم پریودات منظم بود با وجود تنبلی که داشتی؟ 

آقا جون من هرجا چشمم به اسم مبارکت میخوره، اشکم روان میشه، قلبم به درد میاد. میگم  امکان نداره من از درگاهتون دست خالی برم. السلام علیک یاابا عبدالله الحسین(ع) 
اسی باردار شدی؟ 

نه عزیزم نشدم

فقط سه ماه پیش بارداری شیمیایی داشتم

عزیزم پریودات منظم بود با وجود تنبلی که داشتی؟ 

نه منظم نیست متاسفانه

ماه پیشم داشتم

چه خوب من کیت واسم جواب نمیده

جدی میگی؟ دوست ندارم امیدوار کنم خودمو بخوره تو ذوقم الان ۴ روز بعد اقدامم میگذره دیشب خیلی درد دا ...

معمولا بعد از لقاح اسپاسم های رحم شروع میشه و بدن واکنش نشون میده البته اگر عفونت اینا نداری 

2706