2726
عنوان

💔عشق کودکی من💔ادامه💔

| مشاهده متن کامل بحث + 39907 بازدید | 493 پست
او یس

وای ما یه سری از اقواممون فامیلیشون آزاد😂😂😂

سوژه دادی دستم،با تشکر

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام استادتر عزیز زندگینامت خیلی غمگین بود. خیلی از ماها گوشه قلبمون یک عشق کهنه و قدیمی داریم که هر وقت کفگیر مشکلاتمون به ته دیگ میخوره یاد عشق اولمون میوفتیم.کاش از اول آشناییت با مادرت مشورت میکردی تا اینقدر سرسختانه مقابلت نایستن.ولی گذشته ها گذشته.الان باید زندگی با شوهرت را بسازی.چون پای یک بچه وسطه

حالا فرض رو بر این بگیریم که به سیامک رسیدی! بنظرت چه اتفاقی میوفته؟ پای دوتا بچه درمیونه؟ یکیتون میشه ناپدری یکی میشه نامادری.

بنظرت آیا اون ارج و قرب اوایل اشناییتو پیش سیامک و خانوادش داری؟؟؟نه عزیز دلم.دیگه حرمتها بینتون شکسته.و این بی حرمتی و سرکوفت هست که باید یک عمر بجون بخری. تازه سیامک معتاد شده اگه بتونه ترک کنه و امکان برگشتش به مواد وجود داره.

خیلی اطرافمان بودن، زن و مرد عاشق و معشوق هم بودن ولی بعداز ازدواج عشقشون دوام نداشته یا ناچاری همدیگرو تحمل کردن. نگهداری از عشق خیلی مهمتر از عاشق شدنه

همیشه یاد و حس رسیدن به یک عشق شیرین تر از وصاله. توکل بخدا کن و از خدا بخواه هر چی خیر و صلاحته همون بشه. امیدوارم ازاین ببعد آرامش زندگی نصیبت بشه.

من به دستان خدا خیره شدم.معجزه کرد

سلام به همگی من میخاستم اینجا بگم وقتی اسلام عزیز میگه رابطه با نامحرم حرامه و...عفت چشم و...همش به خاطر خودمونه اگه پری خودشو کنترل میکرد و وارد رابطه با نامحرم نمیشد این همه تحقیر وشکست افسردگی و...و...نصیبش نمیشد وعشق واقعیش میموند واسه همسرش 

ویا سیامک اگه حروم وحلال میکرد چشمشو هرزه دختر نامحرم نمیکرد وارد رابطه با دختر نامحرم نمیشد اینقدر سختی نمیکشید وحتی اگه عاشق میشد  وخواستگاری میکرد وجواب رد میشنید این همه ضربه نمیخورد چه بسا اگه طبق احکام الهی جلو میرفتن خداهم دل پدر ومادر رو نرم میکرد وبه هم میرسیدن ویا اگه ازدواجشون تقدیرشون نبود  محبتشونو به هم سرد میکرد وخیلی محترمانه همه چی تمام 

همه اینا برمیگرده به اینکه از خدا فاصله گرفتیم به خدا راست میگم وچه ضربه ها که از این رابطه های حرام دخترها وپسرها میخورند 

اونهایی که پستمو میخونن تورو خدا مواظب چشمهای خدا باشید که همه جا نظاره گره همه احکام خدا واسه خوب بودن زنگی خودمونه مواظب جوونهاتون باشین زمانه بد شده میشناسم دختریو که دیوانه وار عاشق پسری بود ولی حتی تلفنی اجازه نداد باهاش ارتباط بگیره میگفت حرامه صحبت با نامحرم خط قرمزم حدود الهی است بلاخره قسمت نشد به عشقش برسه ولی خودش میگف خدا یه جوری با دلش کرد که بدون. هیچ برخوردی ازش متنفر شد وبعد همسرش که مرد مومنی بود اومد خواستگاریش خودش میگف الان روزی هزار بار خدارو شکر میکنه که نشد ومطمئنه کار خدا بوده والان عاااااشق وشیفته همسریه وعشق ورابطه وحرفهای عشقولانه. وبوسه رو اولین بار با شوهر خودش تجربه کرده واین خیلی زیباست

مواظب حریم وحدودهای الهی باشیم مطمئن باش اگه حواسمون به فرامین واحکام خدا باشه خدا کمکمون میکنه وگرنه هرچی میکشیم تقصیر خودمونه واینقدر عشق افتضاح میشه که طرف میاد وبه ادم میگه ج....😱😱😱😱😱😱

قرارمون چی شد  که بی قرار قرار هم باشیم   حسین هرچی که پیش اومد    باید کنارهم باشیم    من رویه خاک وتو سوار مرکبی    من تویه قلب تو     اما تو چشم زینبی     آهسته تر برو بزار منم باهات بیام    حسین دیگه نمیکشه پاهام که پا به پات بیام    کجا میخایی بری  حسین این دم اخری چقدر    شبیه مادری
قبول کردم

استارتر تو ک اینهمه اتفاقو قبول کردی خب ی لحصه بذاری حرفو بزنه جی میشه شمارشو میگرفتی از ی جا. زنگ میزدی حرفشو گوش میکردی

فاتحه بخونیم واس اونی که فکرمیکنه خیلی مهمه اما مرده ای بیش نیش.😂😂😂فاااتحه.
کاش همه رو مینوشتی. الان چه حسی داری بهش؟

من هنوز عاشقشم اونم همینطور

ولی من عشقمو اون ته ته دلم قایم کردم 

نمیخوام دیگه باهاش باشم

چون شوهر و بچه دارم

میترسم دوباره اون روزای تلخ تکرار بشه.

من هنوز عاشقشم اونم همینطور ولی من عشقمو اون ته ته دلم قایم کردم  نمیخوام دیگه باهاش باشم چو ...

استارتر یکپ دل و جرعت داشته باش ب عشقت بها بده تروخدا.حداقل بذار حرفشو بزنه بخدا خدا ازت نمیگذره ها.

فاتحه بخونیم واس اونی که فکرمیکنه خیلی مهمه اما مرده ای بیش نیش.😂😂😂فاااتحه.
2706