2737
2734
عنوان

آرزوها

182 بازدید | 29 پست

کیاچیزی خواستن بهش رسیدن کیانرسیدن من خودم الان عاشق رانندگیم گواهی هم گرفتم اما هنوز موفق نشدم برم داخل شهر شده عقده برام اگه بمیرم هم تودلم میمونه

زندگیه دیگه آدم میسازه تقدیرمیخنده
بازتو گواهی گرفتی من همونم نگرفتم فعلا ارزومه 😛

ووییی نییه وورور سان؟

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو پروسه گرفتنش هستم. از ماشین و رانندگی بیزاااااااارم فقط و فقط به اصرار شوهرم کلاساشو میرم. 

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
2728
ووییی نیین وورور سان؟

بیچاره چیزی نگفت که کی زد🤔

خدایا ،ای کاش انقدر اب داشتم تا اتش جهنمت را با ان خاموش می کردم،و انقدر اتش داشتم که بهشت را با ان به اتش می کشیدم،تابندگانت تو را فقط به خاطر خودت دوست بدارند نه به خاطر بهشت و جهنمت🤗🤗🤗😍😍😍😍😍😚😚😚
بیچاره چیزی نگفت که کی زد🤔

امضاشو میگم😂😁

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
من تو پروسه گرفتنش هستم. از ماشین و رانندگی بیزاااااااارم فقط و فقط به اصرار شوهرم کلاساشو میرم.&nbs ...

خوش به حالت شوهرت پشتته مال من ناامیدم میکنه میگه واسه چیته رانندگی چیه مال شاغلاست

زندگیه دیگه آدم میسازه تقدیرمیخنده
2738

واییییی منم تنها ارزوم قبل مرگم اینه رانندگی کنم .گواهی نانه دارم ولی ماشین ندارم .برادرم ماشین نمیزاره بخرم .

پولشم دارم رفته کار کردم به امید ماشین .....

یعنی میشه بخرم 😊😊😊

همش تو رویاهام ماشین رانندگی میکنم عقده ای شدم.

دعا کنید راصی بشه بخرم.

تا وقتی زنده ام

میشه برا حاجت روایی منم یه صلوات مهمونم کنید؟؟
امضاشو میگم😂😁

😂😂

خدایا ،ای کاش انقدر اب داشتم تا اتش جهنمت را با ان خاموش می کردم،و انقدر اتش داشتم که بهشت را با ان به اتش می کشیدم،تابندگانت تو را فقط به خاطر خودت دوست بدارند نه به خاطر بهشت و جهنمت🤗🤗🤗😍😍😍😍😍😚😚😚
😂😂

تورک سن؟

ووییی نییه وورور سان؟

اخی لایک الیلر 😯 گیجدیلر دمیشما گنَ لایک الیلر بیلمیرم والله ناقایرام 💁

دمپایی تا دیسین کَلّوزَ😛  آدام آداما بیدفعه دییر 💁 لایک الموندا 😯   
خوش به حالت شوهرت پشتته مال من ناامیدم میکنه میگه واسه چیته رانندگی چیه مال شاغلاست

خب من شاغلم

هفته پیش باهاش دعوای حسابی کردم سر همین‌موضوع کردم

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
اخی لایک الیلر 😯 گیجدیلر دمیشما گنَ لایک الیلر بیلمیرم والله ناقایرام 💁

فارسی یاز.آنامللر

2706