2410
2553
عنوان

خانومای کدبانو بهترین مارک برنج چیه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 41478 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برنج طارم استخونی دیشب کمی خریدم امتحان کردم عطرش خوب بود ولی ظاهرش نه اصلا قد نکشید و کوتاه بود
خواهشا یکی رو بگید که هم عطر داره هم قد بکشه

البته کمی دمسیاه هم خریدم ولی امتحان نکردم
2720
بچه ها بهترین برنج شمال موسی طارمه که اینقدر خوبه شمالیا برا خودشون نگه میدارن ...من 2 ساله گیرم میا عالیق قد هندی رو میکشه عطر عالی داره
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ
2714
من برنج هاشمی دو کشت میگیرم همیشه. هم عطرش خوبه و هم قد میکشه. کیسه ده کیلویی میگیرم، کیلو 10 تومن.
*یک مرد واقعی، همانطوری با همسرش رفتار میکند که میخواهد مردِ دیگری با دخترش رفتار کند 😍😍
ما گیلانی هستیم خودمون همیشه هاشمی میخوریم البته واسه مزرعه خودمونو
اگر به خانه من آمدی... برای من ای مهربان چراغ بیاور... و یک دریچه که از آن... به ازدحام کوچه ی خوشبخت بنگرم...
برنج خارجی اصلا خوب نیست.آرسنیک میزنن بهشون تا کرم و حشره نگیره. آرسنیک یه سمه که خاصیتش اینه که ذره ذره تو بدن رسوب می کنه و بدن رو از پا درمیاره. برنج ایرانی مخصوصا برنج هاشمی شمال از همه بهتره. .شاید اونقدر هم مثل هندی ها قد نکشه ولی حد اقل می دونی سالمه.
ONLY. GOD.
2706