2737
2734

یکماهه زایمان کردم دخترم چند وقته دل درد داره ..انقد ب خودش میپیچه و جیغ میزنه ک جیگرم اتیش میگیره ..الهی من بمیرم و نبینم این روزارو..

با اینکه هیچ چیز نفخ داری نمیخورم و خیلی رعایت میکنم ..بردم دکتر دارو داده اما تاثیر چندانی ندارن اصلا دلمم نمیخواد بهش دارو بدم تمشب مجبور شدم ی شربت قوی بهش دادم الان خوابش برده اعصابم خورده 😢

صدا میکنم ” تو ” را! این ” جانی ” که میگویی، جانم را میگیرد! نزن این حرف ها را! دل من جنبه ندارد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دارو چی داده دکتر بهش؟

قطره پدی لاکت و شربت گرایپ واتر  اما اثر ندارن منم گریپ میکسچر بهش دادم فقط اون ارومش میکنه

صدا میکنم ” تو ” را! این ” جانی ” که میگویی، جانم را میگیرد! نزن این حرف ها را! دل من جنبه ندارد...
2738

کولیک داره و خیلی واسه پدر و مادر دردناکه که بچه اینطوری بپیچه بخودش پسر منم اینجوری بود

ولی شنیدم اینجور بچه ها سالم تر و مقاوم تر میشن تو بزرگ سالی

این سومین کاربریمه خسته شدم از بس کاری ساختم😢😢😢آنااااام بودم شدم پرین ۱۲۳  الانم پریین هستم.😕😕😕

گریپ میکسچر خارجی هم خوبه اگه گیر بیاری غصه نخور این دل دردا تو همه بچه ها طبیعیه شاید طبع سرد داره یکم بهش اب جوش و نبات بده قد یه گندم خیلی تاثیر داره 

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        

فقط دلم میخواد گریه کنم ..الان اعصابم خورده چرا شربتو دادم بهش اما خب تحمل دیدن درد کشیدنشو هم نداشتم

2706