2737
2734
عنوان

مهربوووونا

101 بازدید | 12 پست

سلااااام😊خداروشکر فردا چهل روزگیه دخترمه میخواستم بپرسم کیا حمام چهل روزگی میبرن و آب چهله میریزن پیشاپیش ممنون از راهنمایی هاتون😍😍😍

دعای مادرا عجیب گیراست... یادته همیشه میگفتی الاهی پیر شی مامان... چه زود مستجاب شد... از وقتی رفتی یه شبه پیر شدم مامانم😭😭😭😭                  
من پسرمو بردم 

چکاری انجام دادین؟

دعای مادرا عجیب گیراست... یادته همیشه میگفتی الاهی پیر شی مامان... چه زود مستجاب شد... از وقتی رفتی یه شبه پیر شدم مامانم😭😭😭😭                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من بردم خودمم رفتم 

خدایا شکرت که صاحب خونه شدیم بدون اینکه یک ذره اذیت بشیم یا نگران وخیلی زود اسباب کشی کردیم و دلمون شاده اصن نمیدونم پولش چجوری جور شد فقد میدونم صاحب خونه ایی هستیم ک دوسش داریم😍😍😍😍سپاس گذارم سپاس گذارم سپاس گذارم

میشه لطف کنید توضیح بدین چکاری انحام دادین؟؟؟

2738

من مامانم ۴۰مشت اب میریزه تو لگن بعد رو سر بچه به شونه هم یه کاری کرد یادم نیس چی بود

دلخوش باش به باریکه‌‌ ی نوری که از بین چین های پرده روی تخت تابیده.به کتاب نیمه‌کاره‌ی روی میز ...به داغی فنجانت در هوای سرد...دلخوش باش به دو صندلی که هنوز روبه‌رو‌ی هم‌اند.به تنظیم کردن زنگ ساعت برای صبح فردا...به دفترچه‌ی کوچکی که رویاهایت را نگه‌ می‌دارد!که معنیِ همین ریز ریزهای سادهشاید "زندگی ادامه دارد" باشد😍😍.مژده_خردمندان                                                    عزیزای دلم مهربونا لطفا یک صلوات برای حاجتم بفرستید اجرتون با حضرت زهرا (سلام الله علیه)
من مامانم ۴۰مشت اب میریزه تو لگن بعد رو سر بچه به شونه هم یه کاری کرد یادم نیس چی بود

یه نفر میگفت شونه یا برس چوبی رو با چهل بار بسم الله گفتن تو آب میزنیم و بچه رو باهاش آب میکشیم

شرمنده عزیزم من چیزی یادم نمیاد 

😍😍😍 مررسی عزیزم