2726
عنوان

جواب مادرشوهرموچی بدم

911 بازدید | 90 پست

دیشب باشوهرم بحثمون شد ی سیلی بهم زد مادرشوهرم فهمیده حالابرم خونشون ازم میپرسه سرچی بحثتون شده

دوستندارم بدونه

درمورد کتک چی بگم

میخوام بگم اگه یباردیگه تکرارکنه دیگه قیدمنوبزنه

خوبه بنظرتون؟

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصن بش نگو کتکت زده بفهمن ک شوهرت روش باز شده بهت ک بزنت دیگه هی پرش میکنن اذیت میشی

مسم که پخش و پلا هستم دچار دردوبلا هستم...تو عادلی که طلا هستی به کیمیای مساواتت تو را بدل به خودت اما مرا بدل به ترازو کن...تو را ببوس که لبهایت هنوز طعم عسل دارد تو را بخواه که اغوشت هنوز میل بغل دارد تو را بکار و شکوفا شو تو را بچین و تو را بو کن     ...                                                         #محسن چاوشی 
2728
دعواتون شددد؟؟؟؟😕

اره 

نمیدونی بعدش چیشد😔😔

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐
اره  نمیدونی بعدش چیشد😔😔

سر همون قضیه که اسکرین گذاشتی؟

۲۴مرداد رسما نامزد شدم💑💍 ۴ماهه نامزدم ❤😍🍓تیکرمم تیکر بارداری نیست😝تیکر عیده😆 دوس دارم عیدو تو فروردین انشالله عقده😩😩😩💒💐👰
اصن بش نگو کتکت زده بفهمن ک شوهرت روش باز شده بهت ک بزنت دیگه هی پرش میکنن اذیت میشی

خووش فهمیده

2706