2733
2734

خخخخخ  یه برنامه هست نصبش میکنی فعال میکنی میزاری رو ساعتی که دوست داری زنگ بخوره تنظیم اش میکنی دقیقا همون موقع عین زنگ خوردن گوشیت خیلی طبیعی زنگ میزنه 

لطفامیشه برا سلامتی نی نی تودلیم صلوات بفرستید 🙏😍🙁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ک دارم ی برنامه س.

بااین اسمت😒

خداجونم ازت خواهش میکنم نی نیم سالم باشه🙏وشوهرم عقلش بیادسرجاش ویکم مهربون وبااخلاق شه😊ممنون میشم اگه برام دعاکنین واسه بهترشدن زندگیم.
2738

ی برنامه است میریزی بعد  شخصی ک میخوای اسمشو تو برنامه میزنی بعد ک رفتی تماس های طرفو نگاه کردی اسم این میره تو تماس گرفته ها ولی در واقع کسی ن زنگ زده نع این ب کسی زنگ زده ولی با برنامه اسمشو تو تماس ها میزاره

آنِه!!!💙 تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت؛ وقتی روشنی چشم هایت در پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بود؛ با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکی ات، از تنهایی معصومانه دست هایت؛ آیا می دانی که در هجوم درد ها و غم هایت؛ و در گیر و دار ملال آور دوران زندگیت؛ حقیقت زلال دریاچه نقره ای نهفته بود؟ آنِه! اکنون آمده ام تا دست هایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری؛ تا در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی؛ اینک، آنِه! شکفتن و سبز شدن در انتظار توست، در انتظار توست …
با این برنامه چیکارامیکنن

هیچ کاری نمیشه کرد برو گوگل پلی نصبش کن.

خداجونم ازت خواهش میکنم نی نیم سالم باشه🙏وشوهرم عقلش بیادسرجاش ویکم مهربون وبااخلاق شه😊ممنون میشم اگه برام دعاکنین واسه بهترشدن زندگیم.
هیچ کاری نمیشه کرد برو گوگل پلی نصبش کن.

میگم امکان اینک مزاحم کسی بشه رو نداره یا بخواد با کسی بحرفخ؟

فاتحه بخونیم واس اونی که فکرمیکنه خیلی مهمه اما مرده ای بیش نیش.😂😂😂فاااتحه.
میگم امکان اینک مزاحم کسی بشه رو نداره یا بخواد با کسی بحرفخ؟

ن اصلا.

وایسا شات بفرستم برات

2706