2703
2553

http://sje.ir/?p=154290

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

سلام عزیز من تهرانم دوکارشناسی دارم و یه ارشد مدیریت و اینکه قدرت نگارش وقلمم خوبه خیلی. احتیباج ب پول دارم و کار ، بنظرتون چطور پیدا کنم؟ازکجا

چون شمازرنگ بنطرمیرسید گفتم شاید بتونید کمک کنید

ممنون

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

کار که زیاده تو تهران.اینهمه کاریابی های خوب. کافیه اولش کم توقع باشید و خودتون رو نشون بدید . بعد از چند وقت حساب کار دستتون میاد که چکار باید بکنید. در کنار کار بالاخره با کسانی آشنا میشید که راههای بیشتری برای فعالیت پیدا میکنید

منم از کاریابی شروع کردم دفعه اول.

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
2714
کار که زیاده تو تهران.اینهمه کاریابی های خوب. کافیه اولش کم توقع باشید و خودتون رو نشون بدید . بعد ا ...

مرسی اخه من تو آی سی دی ال و همینطور حسابداری خیلی وارد نیستم....

راسی من ۵ تومن پول دستم میاد ب زودی، میشه چندتاراه بگید ک بتونم بیشترش کنم؟ یعنی مثلا پولی ازش درارم....باهاش کاری کنم

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
مرسی اخه من تو آی سی دی ال و همینطور حسابداری خیلی وارد نیستم.... راسی من ۵ تومن پول دستم میاد ب ...

دلار بخر