2726
عنوان

تازه نامزد کردم و‌ فهمیدم همسرم واریکوسل داره

| مشاهده متن کامل بحث + 1062 بازدید | 41 پست
میشه لطفا راهنماییم کنید که چیکار باید بکنم خیلی دلم گرفته نامزدمو دوست دارم ، نمی‌دونم چرا این اتفا ...

چرا انقد جدی گرفتی😒باور کن اصلا مشکل خاصی نیست همه مردا الان واریکوسل دارن

فرشته کوچولوی من  عزیزتر از جانم منو ببخش که به خاطر خودخواهی های خودم وچشیدن طعم مادری تورا به این دنیای پست وکثیف ونالایق بدنیا می آورم منو ببخش ! آخه به بودنت احتیاج داشتم مامان بشه فدای تک تک تار و پودت   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ارع دقیقن شوهر منم تو نوجونی واریکسل عمل کرده الانم قرص میخوره اسپرمش ضعیفه😔

ان تیم ۳/۴بوده شاید امینوسنتز بشممم😔😔دعا کنید نی نی مو😘😘😢لطفایک صلوات محمدی پسند واسه نی نی ام بفرسین بعد از دوسال مبارزه با تنبلی تخمدان نی نی دارشدم اونم با امپول😢😢

عمل هم نمیخاد با دارو خوب میشه حتما

فرشته کوچولوی من  عزیزتر از جانم منو ببخش که به خاطر خودخواهی های خودم وچشیدن طعم مادری تورا به این دنیای پست وکثیف ونالایق بدنیا می آورم منو ببخش ! آخه به بودنت احتیاج داشتم مامان بشه فدای تک تک تار و پودت   
میشه لطفا راهنماییم کنید که چیکار باید بکنم خیلی دلم گرفته نامزدمو دوست دارم ، نمی‌دونم چرا این اتفا ...

بسپار بخدا

والا اگه نخواد مشکلم نداشته باشی باردار نمیشی

امام جواد(ع):هرکه به غیر خدا رو کند،خداوند او را به همان واگذارد(بحارالانوار ج ۷۵ ص۳۶۳)

یعنی اگه میدونستی باهاش نامزد نمیکردی؟خب اینجا که پزشک نیستن در حد دلداری میشه کمک کرد.ولی حتما در اولین فرصت برین متخصص اورولوژی تا دوباره ازمایشات رو تکرار کنه و آزمایش بنویسه

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست
شوهرت چندسالشه؟اندامش چطوریه

۳۲سالشه عزیزم تپله با قد متوسط، البته اینم بگم که چند سال اخیر خیلی قرص ویتامین و آمپول ب کمپلکس ب ۱۲ استفاده کرده برای ریزش موهاش، اینا ممکنه تو‌تعدا اسپرمش تاثیر گذاشته باشه و الان آزمایش بده جوابش خیلی بهتر باشه؟

دقیقا خیلی جدی گرفته قضیه رو...شوهرمنم داشته مجردیش عمل کرده بنظرم چیز خاصی نیستش 

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
۳۲سالشه عزیزم تپله با قد متوسط، البته اینم بگم که چند سال اخیر خیلی قرص ویتامین و آمپول ب کمپلک ...

نمیدونم،اگه دیدی که باردار نمیشی رژیمش بده ولی میشی چون دیدم اطرافیانم رو و الان خیلیا اینو دارن

یعنی اگه میدونستی باهاش نامزد نمیکردی؟خب اینجا که پزشک نیستن در حد دلداری میشه کمک کرد.ولی حتما در ا ...

نمی‌دونم والا، چون ازدواجمون سنتی بود . البته خیلی دوستش دارم ولی از اینکه نگفته خیلی احساس بدی پیدا کردم احساس فریب خوردن دارم:-(

2706