2737
2734

بچه ها مادرشوهرم رفته سفر زیارتی.بعد متوجه شدم فقط بین خانواده از من حلالیت خواسته

همیشه سرد و بی تفاوته.خیلییی خون سرد.و بها نمیده ب عروسا.و با دخترش ناراحتی داریم الان چون متوجه شدم پشتم چقد میزده و من باورم نمیشد تا ب چشم دیدم 

بنظر شما از سفرش برگشت من باید برم پیشش?

یا هدیه ای اورد باید قبول کنم?

همیشه یچیز ارزون میاره هدیه خوب نداده تا الان.بیاره هم برا دختراشه ن ما عروساش

میشه از ته دلت یه صلوات بفرستی برام?.

دیگه نمیخوام مث قبل ساده بازی درارم 

اگه بخوام مث قبل کنم ک هیچ هر  سری اشکمو درمیارن و بی احترامی و دخالت بعدم باز من میرفتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچه ها کلا هیچوقت نتونستم دو دقیقه حرف بزنم باهاش

چون متوجه میشم ک ب منفی ترین شکل و تعبیر خودش میگیره حرفو.منم میترسم دیه صحبت نمیکنم باهاش ک برعکسش کنه

2738
خب بنظرت با خودشون نمیگن این چق احمقه ک بازم میاد پیش ماها?

چون حلالیت خواسته ازت برو و بگو  هدف از زیارت رسیدن به مراحل بالای معنوی و اخلاقی هست،انشاءالله به برکت این زیارت، رفتار و گفتارتون بهتر از قبل شه.🤣 خلاصه یه تیکه‌ی اینجوری بنداز تو دلت نمونه.

باید چیزی رو که دوست نداریم تحمل کنیم، تا از چیزی که برامون ارزشمنده، دفاع کنیم.👌🏻🌸
وقتی خداحافظی کرده برو خوب.ربطی به سادگی نداره.برو منتظر سوغاتی خوب نباش.که ضدحال نخوری

اونو ک بگو ۱ درصد.ولی میگم نکنه کلا بگن این هر چی الکیم بدیمش نمیفهمه

میخوام اخه شانمم حفظ شه این وسط

چون حلالیت خواسته ازت برو و بگو  هدف از زیارت رسیدن به مراحل بالای معنوی و اخلاقی هست،انشاءالله ...

منکه گفتم ای ابوالفضل داره میاد در خونت خودت درستش کن برگشت انقد مث سابق گیر الکی دخالت تو همه چی.و فتنه درست نکنه واسه منی ک عمرا ی سوال خصوصی از خودش و دختراش نپرسیدم

حلالیت خواسته دیگه توهم بگذر

این یعنی خودشم میدونه چقد پشتت بد گفته وشتیدم خیلیاشو از خودش دراورده وحقت نبوده بگه

برو و عادی رفتار کن مث همیشه

اماااااااااااااا

دیگه یجور رفتارکن از این ببعد بفهمه حساب کار دستت اومده...مث قبل نباش.

منم همیشه اینو اون برام حرف میاوردن که فلانی اینو بهت گفته اونو بهت گفته بعد قسمم میدادن نگی ما برات گفتیم دیدم اینجور فایده نداره چندوقته هرکی هرچی برام میگه وامیستم تااخر همشو بگه بعد قسم میده که نگو من قسم نمیخورم و قول نمیدم و تصمیم گرفتم هرچی از هرکی شنیدم برم بگم فلانی چرا اینو گفتی اصصصصن تو گفتی یا نه؟؟؟راستش رفتار دیگران بازتاب رفتار خودمونه پس با کسی رودرباستی نباید داشت

دلم میخواهد یک دختر داشته باشم💖دختری با موهای بلند مشکی و چشمهای درشت خندان؛اسمش رابگذارم "گیسو" هروقت دلم آشوب بود بنشانمش روی زانوانم وگیسهایش راببافم تا قلبم آرام گیرد.حالا که فکرش را میکنم دلم میخواهد"باران"هم داشته باشم.دختری لاغر و قدبلند که با صدای مخملی برایم شعربخواند.یک دختر تپل و مهربان با گونه های سرخ و گرد هم میخواهم.اسمش رابگذارم"راحیل"و موهایش راباشامپوی سیب بشویم تا حسودی موهای طلایی خواهرش"گندم" رانکند.آدم برای دختری با موهای طلایی جز گندم چه اسمی میتواند بگذارد؟!معلوم است؛"خورشید" اصلا خورشید باید اولین دخترم باشد وهرصبح که چشمهایش راباز میکند ببیند خواهرش"شبنم" زودتر از او سماور راروشن کرده "شادی"رابیدار کرده و به"نسترن"رسیده.دلم میخواهد درحیاط خانه ام"ترانه"بخواند و "بهار"برقصد..."نگار"م خودش را لوس کند ومن به هیچکدام نگویم روز تولد خواهرشان "الهه"مجذوب چشمهایش شده م.دلم چقدر دختر میخواهد...روزهایم بی "سحر" شبهایم بی"مهتاب"آسمانم بی"ستاره"وزندگی بدون"افسانه"ممکن نیست.تازه یک"ساقی"هم میخواهم تاسرم راگرم کندو"همدم"تا درد دلهایم رابرایش بگویم."رویا"میخواهم تا انگیزه زندگیم باشد و "آرزو" که دلیل نفس کشیدنم...دلم میخواهد یک دختر داشته باشم.دختری که خودم راتوی چشمهایش و آرزوهایم را روی پیشانیش ببینم.هیچ اسمی توصیفش نکند.همه چیزباشد و هیچ نباشد.از هرقیدی آزادباشد ودرهیچ ظرفی جانشود.رهای رها باشد.آری؛انگار دلم میخواهد دخترم"رها" باشد💖💖💖
حلالیت خواسته دیگه توهم بگذر این یعنی خودشم میدونه چقد پشتت بد گفته وشتیدم خیلیاشو از خودش دراورده ...

دختر خودش میگفت ک چیا میگه یعنی غریبه نبود.میگفت مامانم جونشو بر اون یکی میده و با تو فقط مشکل داره چونکه اونجور ک اون میخواد نیستی

مثلا من حجابی اسلامی نیستم ولی بی حجابم نیستم اما ایشون همه چیو توی چادر و مقنعه میبینه خب من اینجور بزرگ نشدم

ن افراط دارم ن تفریط.بخدا خیلی رعایت میکنم ولی ن مث پوشش اون

از روز اول گفتم خوده واقعیم باشم بهتره

ولی الان جوریم کردن ک میگم همینا ک تو رو ادم حرف نمیزنن ولی فقط رفتارشون رو تغییر میدن بهتره

قبلا عنوان میکردم میگفتم روراست باشم بهتره ولی ن اشتباه بود

2706