2726

خانومای گل من فولیکولام ۴ و ۵ بوده روز یازدهم پریودی 

امیدی هست که تخمکام رشد کنه یا نه

کسی بوده این اندازه باشه تخمکاش و رشد کنه و بارور شه 

من همش فک میکنم نمیتونم باردار شم 😔😔

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من ۷،۸بود الان باردارم

واقعا؟!!! خداروشکر... خدابرات نگهداره امیدوارم کردی من این ماه ۱۴ و ۱۲ و ۱۶/۷ دارم امیدم کم بود. الهیییی همه منتظرها مامان بشن

یک صلوات هدیه به دل شکسته خانم رباب  
واقعا؟!!! خداروشکر... خدابرات نگهداره امیدوارم کردی من این ماه ۱۴ و ۱۲ و ۱۶/۷ دارم امیدم کم بود. اله ...

اره عزیزم البته با دکتر نتیجه نگرفتم

نازنین زهراعشق یه دونه مامان😍

اره چرا امید نباشه.فولیکولم مث خیلی چیزای دیگه تو بدن کم میشه زیاد میشه مث کم خونی که بعضی وقتاهس بعضی وقتا رفع میشه.اینم بادارو امکان زیادشدن سایزش هست

دلم میخواهد یک دختر داشته باشم💖دختری با موهای بلند مشکی و چشمهای درشت خندان؛اسمش رابگذارم "گیسو" هروقت دلم آشوب بود بنشانمش روی زانوانم وگیسهایش راببافم تا قلبم آرام گیرد.حالا که فکرش را میکنم دلم میخواهد"باران"هم داشته باشم.دختری لاغر و قدبلند که با صدای مخملی برایم شعربخواند.یک دختر تپل و مهربان با گونه های سرخ و گرد هم میخواهم.اسمش رابگذارم"راحیل"و موهایش راباشامپوی سیب بشویم تا حسودی موهای طلایی خواهرش"گندم" رانکند.آدم برای دختری با موهای طلایی جز گندم چه اسمی میتواند بگذارد؟!معلوم است؛"خورشید" اصلا خورشید باید اولین دخترم باشد وهرصبح که چشمهایش راباز میکند ببیند خواهرش"شبنم" زودتر از او سماور راروشن کرده "شادی"رابیدار کرده و به"نسترن"رسیده.دلم میخواهد درحیاط خانه ام"ترانه"بخواند و "بهار"برقصد..."نگار"م خودش را لوس کند ومن به هیچکدام نگویم روز تولد خواهرشان "الهه"مجذوب چشمهایش شده م.دلم چقدر دختر میخواهد...روزهایم بی "سحر" شبهایم بی"مهتاب"آسمانم بی"ستاره"وزندگی بدون"افسانه"ممکن نیست.تازه یک"ساقی"هم میخواهم تاسرم راگرم کندو"همدم"تا درد دلهایم رابرایش بگویم."رویا"میخواهم تا انگیزه زندگیم باشد و "آرزو" که دلیل نفس کشیدنم...دلم میخواهد یک دختر داشته باشم.دختری که خودم راتوی چشمهایش و آرزوهایم را روی پیشانیش ببینم.هیچ اسمی توصیفش نکند.همه چیزباشد و هیچ نباشد.از هرقیدی آزادباشد ودرهیچ ظرفی جانشود.رهای رها باشد.آری؛انگار دلم میخواهد دخترم"رها" باشد💖💖💖
2706