2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من طلاق نگرفتم ولی خب مسلمه دیگه وقتی خسته بشی زندگیت ناهمواربشه ازطرف دل خوشی نداشته باشی خیلی حرمتا بینتون بشکنه کلا وقتی زندگی به بن بست برسه بعضیام صبرشون کمه درصد کمی هم عدم علاقه خیانت اعتیاد خیلی چیزا دیگه این دلایل جراتم بهت میده

طلاق نگرفتم 

ولی زنای ایرانی بیشترشون میسوزن و میسازن وقتی طلاق میگیرن که کارد به استخونشون می رسه .امیدوارم همه بتونن مستقل شن که مجبور نباشن بعضیارو که یه مشت وحشی امازونین تحمل کنن 

چون قانونای من دراوردی جامعه همه طرف مرداس 

از سخنان پیامبر :  هر جا که بدکاران حکمروا باشند و نابخردان را گرامی بدارند، باید منتظر بلایی بود . 
2738
من طلاق نگرفتم ولی خب مسلمه دیگه وقتی خسته بشی زندگیت ناهمواربشه ازطرف دل خوشی نداشته باشی خیلی حرمت ...

از روز جمعه قهر کردم با شوهرم. جمعه رفتیم ملاقات یکی از فامیلاشون بیمارستان بعد دوتا خواهر شوهرای مجردمم که از من کوچیکترن رو هم ما رفتیم دنبالشون که ببریمشون. کلا من نتونستم با خواهر شوهرهام ارتباط برقرار کنم از هر راهی رفتم جواب نداد همیشه انقدر کوتاه جواب میدن و پی حرف رو نمیگیرن که اصلا نمیشه باهاشون چند دقیقه حرف زد. اقا باهاشون دست دادم و سلام و احوالپرسی و نشستن عقب شوهرم شروع کرد باهاشون حرف زدن و سوال کردن بعد وسطش برگشت به من گفت چرا ساکتی چرا عین بخت النصر نشستی حرف نمیزنی به خنده گفت ولی من خیلی بهم برخورد. 

وقتی هم برگشتیم اومدیم خونه بهم گفت تو اداب معاشرت بلد نیستی و با خاتوادم درست رفتار نمیکنی. چند وقت پیش که چشممو عمل کردم حتی مامان باباش اومدن عیادت بزور شام نگهشون داشتم با چشم عمل کرده غذا اینا درست کردم گفتم طولانی تر دور هم باشیم. خواهر بزرگتر و شوهرش که اصلا نیومدن عیادت یه بار هم به من پیامی زنگی نزد بپرسه چشمت چطوره در صورتیکه هروقت دیدمش کسالتی چیزی داشت چند روز بعد پیام میدادم حالشو میپرسیدم یا روز تولدش بهش پیام دادم کلی تبریک گفتم. میرم خونشون یا مهمونی فامیلای دیگه سه تا خواهر با همن منو اصلا تو جمعشون راه نمیدن اونوقت واسه اینا شوهرم منو سرویس کرد. 

به خانوادمم احترام نمبذاره کاراشونو بی ارزش جلوه میده و کلا طلبکاره

از روز جمعه قهر کردم با شوهرم. جمعه رفتیم ملاقات یکی از فامیلاشون بیمارستان بعد دوتا خواهر شوهرای مج ...

ببرش مشاور

بعضی مسائل ارزش نداره که آدم بخاطرش طلاق بگیره یعنی ضرر و اسیب طلاق خیلی بیشتره

از روز جمعه قهر کردم با شوهرم. جمعه رفتیم ملاقات یکی از فامیلاشون بیمارستان بعد دوتا خواهر شوهرای مج ...

بجز مواردی که پای خونوادش وسطه رابطه خودتون دو تا به طور کلی چطوره عزیزم؟ محبت کلامی و فیزیکی چقدر به هم ابراز میکنین؟ چه تفریحات مشترکی با هم دارین؟

2706