2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من یبار موقعی که با نامزدم دوست بودم بهش دروغ گفتم..

۴ ماه بعد خودم سوتی دادم.

نزدیک بود بکشتم احمق روانی 😂😂😂😂😂

هنوز یادش میفتم تنم میلرزه. خدا ازت نگذره انقدر منو ترسوندی 

من یبار موقعی که با نامزدم دوست بودم بهش دروغ گفتم.. ۴ ماه بعد خودم سوتی دادم. نزدیک بود بکشتم احم ...

چه سوتی دادی مگ

سعی میکنم ازین جمله باباپنجعلی توی زندگیم استفاده کنم"بود بود، نبود نبود!
من یبار موقعی که با نامزدم دوست بودم بهش دروغ گفتم.. ۴ ماه بعد خودم سوتی دادم. نزدیک بود بکشتم احم ...

جالب شد بدونم😁

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

اخه نامزدم حیلی بدش میاد دختر تنها بره کافه..

اون روز منو دوستمم میخاستیم بریم بیرون(دوست دوران دبیرستانم بود بعد چندسال همو پیدا کرده بودیم)

خلاصه دوستمم قرارو کافه گذاشت منم روم نشد چیزی بگم ب نامزدمم گفتم میریم ایس پک.

خلاصه ۴ ماه گذشت اونروز با نامزدم میخاستیم بریم کافه دنبال کافه بودیم من گفتم بریم اونجا که با نسیم رفته بودیم 

خییلی خووب بود ..

من😢😢😢😢

نامزدم😨😨😨😨😨

2738

Dostam shomre mno dade bod be yki dge az dostam bi ejaze bad mn omdm tarif knm vase mamanm ke felani baham chat kard goftn shomarto az koja avord goftm khodm dadm omd pv 

Badesh az dahanm parid yaro che bi adabe bi ejaze shomarmo dade 

Mamanmm b rom nyavord 😓😄😄

۳۰ مهر روز جهانی لکنت زبانه مسخره بازی در نیارینا از همتون انتظار سورپرایز دارم  😂💔

منم یه بارهمسایمون اومددرخونه هرچی درزد دروباز نکردم بعدده دیقه کاملایادم رفت لباس پوشیدم برم مغازه دیدم نشسته بیرون گفت زنگ زدم دروبازنکردی منم نه گذاشتم نه برداشتم گفتم خونه نبودم حالانگواون ازاولش بیرون نشسته بوده 

اخه نامزدم حیلی بدش میاد دختر تنها بره کافه.. اون روز منو دوستمم میخاستیم بریم بیرون(دوست دوران دبی ...

دروغ گو کم حافظه میشه