2737
2734

الان داشتم تلويزيون ميديدم ميگفت تو كشور فلان يه مرد كه به دليل نبود ميز تعويض پوشك نوزادان در قسمت توالت اقايون مجبور شده بچه رو روي پاش بزاره تا پوشكش رو عوض كنه.يه عكس از خودش گرفته و به اشتراك گذاشته تا بگه آقايون اين حق ازشون گرفته شده تا تو قسمت خودشون ميز تعويض پوشك داشته باشن و اين تنها زن ها نيستن كه بايد فقط پوشك عوض كنن.

اونوقت مارو ببين توروخدا.جدا ازينكه خيليا از گروني و بي پولي مجبورن برگردن به زمان استفاده از كهنه و شورت گره اي هنوز سر اوليه ترين حقوق خودمون بايد بجنگيم😔😔😔

چه غريبانه تو با ياد وطن مينالي،من چه گويم كه غريب است دلم در وطنم🌷🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خخخخ اینجاکلا جای تعویض پوشک نیست😂😂😂😂😂😂😂مگر رو نیمکتای توی توالت که تمیزهم نیستن!

لینکشو پیدا کردم . هورا.ورزش اب کردن شکم :https://www.instagram.com/p/BtT02aBgFgz/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=149hni6pn37m4  شروع ورزش من ، برای آب کردن شکم ... یازدهم دی نود و هفت😊بود .... ولی بخاطر بعضی مشکلات ... متوقف شده😣😣😣چند روز درمیون ورزش میکنم . امیدوارم بتونم👌...رژیم غذایی ندارم . فقط ورزش . اندازه دورشکم در اغاز کار ۸۸ . باید به شصت و هشت برسونم👌من میتونم 😊

خب مردای ما هیچ وقت این دغدغه رو نخواهند داشت

چون هیچ وقت پوشک عوض نمیکنن

میندازن گردن ننه بدبخت

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
2738

پوشک که هست فقط قیمتش رفته بالا و ملت همه سایزبالاهارو هم خریدن ما رفته بودیم هایپر فقط یهههه دونه سایز پنج بود بقیه یک و دو . سه هم بود .ولی چهارو پنج نه😣

لینکشو پیدا کردم . هورا.ورزش اب کردن شکم :https://www.instagram.com/p/BtT02aBgFgz/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=149hni6pn37m4  شروع ورزش من ، برای آب کردن شکم ... یازدهم دی نود و هفت😊بود .... ولی بخاطر بعضی مشکلات ... متوقف شده😣😣😣چند روز درمیون ورزش میکنم . امیدوارم بتونم👌...رژیم غذایی ندارم . فقط ورزش . اندازه دورشکم در اغاز کار ۸۸ . باید به شصت و هشت برسونم👌من میتونم 😊
2706