2703
2553
عنوان

شکمو بودن کودک

435 بازدید | 16 پست

پسرم یکسال و دو ماهشه، اشتهاش خوبه اما گاهی احساس میکنم داره زیادی میخوره، یه بشقاب سوپش رو که میخوره تازه جیغ میزنه که بازم میخوام، برای یکسالگیش که بردم یکم اضافه وزن هم داشت، میخوام بدونم چند وعده غذا و چند وعده شیر باید بدم؟ بیشتر شیرخشک میخوره ، در طول روز سه بار شیرخشک ۲۰۰ سی سی، غذا هم سه وعده با یه وعده صبحانه مختصر چون زیاد صبحهها اشتها نداره، نصفه شب هم یه بار شیرخشک بهش میدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ايجانم تپل خان😍😍😍💋❤️ناناس من 

اشكال نداره همچين راه بره دمبه هاييي ك زحمت كشيده جمع كرده اب ميشع

زنده باشه انشالله

من مامان نيستم ببخشبد نميتونم نظري بدم

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭

راه افتاده؟اگرنه وقتی راه بیافته لاغرمیشه . 

لینکشو پیدا کردم . هورا.ورزش اب کردن شکم :https://www.instagram.com/p/BtT02aBgFgz/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=149hni6pn37m4  شروع ورزش من ، برای آب کردن شکم ... یازدهم دی نود و هفت😊بود .... ولی بخاطر بعضی مشکلات ... متوقف شده😣😣😣چند روز درمیون ورزش میکنم . امیدوارم بتونم👌...رژیم غذایی ندارم . فقط ورزش . اندازه دورشکم در اغاز کار ۸۸ . باید به شصت و هشت برسونم👌من میتونم 😊
2714

تو سوپش شوید بریز

لینکشو پیدا کردم . هورا.ورزش اب کردن شکم :https://www.instagram.com/p/BtT02aBgFgz/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=149hni6pn37m4  شروع ورزش من ، برای آب کردن شکم ... یازدهم دی نود و هفت😊بود .... ولی بخاطر بعضی مشکلات ... متوقف شده😣😣😣چند روز درمیون ورزش میکنم . امیدوارم بتونم👌...رژیم غذایی ندارم . فقط ورزش . اندازه دورشکم در اغاز کار ۸۸ . باید به شصت و هشت برسونم👌من میتونم 😊
نه اتفاقا شکمش خیلی قلمبه نیست، اما به اصطلاح تو پر هست، میترسم درآینده چاق بشه

راه بیفته همش اب میشه نشد هم هزار و یک راه هست که ابش کنی بزار بخوره نوش جونش پسرا الان دیگه اینقدر به خودشون و هیکشون میرسن از دخترا بهتر نترس چاق نمیمونه

نه اتفاقا شکمش خیلی قلمبه نیست، اما به اصطلاح تو پر هست، میترسم درآینده چاق بشه

عزبزم حتما تو بارداریتون زیاد میخوردیین اینطوری بچه شکمو میشه😍

فرشته کوچولوی من  عزیزتر از جانم منو ببخش که به خاطر خودخواهی های خودم وچشیدن طعم مادری تورا به این دنیای پست وکثیف ونالایق بدنیا می آورم منو ببخش ! آخه به بودنت احتیاج داشتم مامان بشه فدای تک تک تار و پودت   
2706