2726
عنوان

مشاور یا روانشناس نداریم

44 بازدید | 6 پست

سلام اگه هست اعلام حضور بفرمایید

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏
اینجا اکثر مامانا خودشون مشاورن بپرس کسی تجربه داشته باشه میگه بهت😍

مامانا  کارشون غر زدنه

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
رشته م آسیب شناسیه...اگر بتونم کمک میکنم..بفرمایید

عه چه جالب ببین من یک کاشکی که توزندگیم داشتم دلم میخواست یک بار دیگه میشد پشت کنکور موند خب! حالا یهو شد جای اینکه برم آزاد یهو موندم پشت کنکور اما الان خودم ! همون ادم تنبل و بی مسولیت گذشتم فرصتمم داره میره چطور باید درست و حساب  شده تغییر کنم و  در راستای هدفم باشه تغییرم که درس بخونم مسیر که همون مسیره آدمه هم که همون آدم باشه  راه به جایی نمیبره