2733
2734
عنوان

پیوند بیضه

11466 بازدید | 8 پست
سلام
در حیوانات یه کاری های انجام شده اما در انسان موضوع پیچیده تره
اگه منظورت اینه که یک نفر بگیرند به یک نفر دیگه پیوند بزنند که فکر نمیکنم ،،چون در این صورت اسپرم های تولید شده مربوط به خود فرد نیستند بلکه مربوط به شخص دهنده پیوند ه.
یعنی اینکه اس پ ر م فرد دهنده با تخمک همسرش ادغام می شه . خوب اگه مردی راضی بشه که اینکار را انجام بده را ه بهتر و انتخاب میکنه اونهم گرفتن اس پ رم از فرد ناشناسه دیگه است اینطوری هم زیر بار عمل جر احی و دارو برای پیوند نمیره تازه میشه این مساله را براحتی از بقیه مخفی کرد تا احساس ناخوشایندی هم وجود نداشته باشه اما عمل پیوند را نمیشه پنهان کرد

اما اگه منظورت اینه که از خودش بگیرند بعدا به خودش بزنند تحت مطالعه است البته به جای بافت بیضه سلولهای بنیادی را پیوند می زنند . البته نه در ایران
مثلا پسر جوانی که هنوز ازدواج نکرده اگه دچار سرطان بشه و بخوان اونو شیمی درمانی کنند چون بافت بیضه در شیمی درمانی از بین میره با کمک سلولهای بنیادی خودش باروریش حفظ میشه
البته اینه بگم که هیمن حالا هم برای کسای که زیر شیمی درمانی هستند قبل از شیمی درمانی ا س پ رم ها را فریز میکنند تا بعدا جهت عمل میکرو استفاده کنند که اینکار در ایران انجام میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه دکتر متخصص اورولوژی هست به نام دکتر حمید رضا غلامرضایی که تو بیمارستان چمران و نیکان کار میکنه و مطبش پاسداران نبش نیستان دوم ساختمان 110 هست .این دکتر بی سواد در یک تشخیص اشتباه پزشکی یکی از بیضه های یکی از دوستان من رو از بین برده و خارج کرده.دوستم جوان و مجرده و دیگه نمیتونه ازدواج کنه تو این مملکت....

خیلی مراقب باشید پیش کدام دکتر میرید....

دکترهای لعنتی اگه بیمار رو بکشن هم کسی نمیتونه کاری انجام بده

نمونش همین بی سواد کم تجربه مغرور لعنتی که یه کیست ساده رو تشخیص نداد و رفیق بیچاره من رو ناقص کرد.......

جهت اطلاع دوستان عزیز  چه اسپرم از فرد دیگری گرفته شود و چه بیض هفرد دیگری به ان فرد پیوند زده شود. از انجا که در هر دوصورت اسپرم متعلق به فرد بیگانه است. بچه ای که بدنیا می اید، اگر فرد با اگاهی این کار را کرده باشد. بچه حرامزاره میباشد. (در علم ژنتیک نیز همواره بیضه ها براساس ژنتیک صاحبشان عمل میکنند. یعنی هرگز با پیوند زدنش تغییری در ماهیت اسپرم و ژنتیک ان حاصل نمیشود.)

در مورد پیوند بیضه هم از انجا که همواره بیضه ها اسپرم های صاحب اصلیشان را تولید میکنند هر وقت فرد متوجه شود. موضوع همان است. 

لطفا یکبار نظر مراجع راجع به تلقیح را بخوانید.

حتی اگر روزی این مورد حلال اعلام شود.از انجا که مردم ما جنبه و ظرفیت این را ندارن که با اسپرم مرد بیگانه بچه دار شوند بهتر است هیچوقت این کار انجام نشود.

در مورد پیوند بیضه هم از انجا که هیچ فردی حاضر به انجام این کار نمیشود، حتی اگر امکان داشته باشد. نباید انجام شود. چون احتمالا افراد متوسل به دزدی و قاچاق اعضای دیگران برای این مورد میشوند.

در واقع باید گفت مثل خوابیدن مرد بیگانه با همسر ان فرد است(به تعبیری همان زنا است منتها در اینجا فرد ناشناس اگر نداند گناهی نکرده است.). 

ایا هیچ زن و شوهری به این عمل راضی میشوند؟؟

2738

سلام دوستان من یه سایت میشناسم به نام سایت دکتر وهاب آقایی که کلینکشون واقع در خیابان ولیعصر .داخل سایتشون کلی مقاله اعم از سرطان تیروئید و درمان آن، عفونت رحم و علائم آن ، سونوگرافی داپلر رنگی، تفسیر آزمایش ماموگرافی ، و سونوگرافی تعیین جنسیت دارند. تفسیر سونوگرافی و تفسیر سونوگرافی بیضه هم به صورت رایگان هستش بهتون پیشنهاد میکنم به سایتشون سر بزنید