2726

سلام دوستان من نینیم یک ماهشه  وقتی شیر میخوره احساس میکنم سیر نمیشه مقدار شیرم کمه ولی میتونم زیادش کنم با شیر افزا و مایعات ولی حس میکنم مغوی نیست و تند تند گرسنش میشه    خوب مک میزنه و حدود نیم ساعت تا چهل دقیقه مک میزنه  ولی نیم ساعت بعدش دوباره میخواد چیکار کنم مقوی بشه و خوب وزن بگیره و سیر بشه درضمن من خیلی لاغر شدم چیکار که تو دوران شیر دهی تپل بشم قرصی پودری چیزی که تو شیردهی ضرر نداشته باشه معرفی کنید و این که اگر ترشی البالو بخورم ضرر داره توش ادویه و هیچی نیست فقط سرکه و البالو ریختم با کمی نمک

فدای دو دلبرم ❤دخترم  و💙پسرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ترشی مشکلی نداره.

احساس تو مهم نیست مهم وزن گرفتن بچه اش بزار یک ماهش شه معلوم میشه

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

سلام مادر مهربون

اول از همه مواد مقوی بخور که شیرت قوی بشه،شیره انگور و انجیر معجزه میکنه

جواب سوال دومت رو نمیدانم

جواب سوال سومت هم نه مشکلی نیست

اما این طوریا نیست که سرتو کنی تو ترشی دیگه درنیاری  

قبلا ،تمام لحظات خوشم با همسرم و پسرم رو استوری میزاشتم،بعد همش ناخودآگاه یهویی بحثمون میشد.یه شب شوهرم گفت چشممون کردن،دیگه استوری و پروفایل نزاشتم،الان خیلی وقته خوش خرم داریم زندگی میکنیم.

کاچی بخور 

ماهی 

ذرت 

کنجد آسیاب کن بریز تو شیر و بخور 

سوپ جو 

هربار شیر میدی بعدش دوسه تا لیوان مایعات گرم بخور

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
وزن گیریش چطوره؟ بچه منم ازبس فقط مک میزد ماهی یه کیلو اضافه میکرد ماشالله😀

نمیدونم  وقتی اومد دنیا دوو پونصد بود الان شده سه و پونصد البته شبا نود سیسی شیر خشک بهش میدم

بذار هر چقدر میخواد بخوره مطمئن باش شیرت کم نیست و به مرور زیاد هم میشه

اخه خواهرم با من زایمان کرده البته بچه اون دو ماهشه هربار میدوشه حدود صدو بیست سیسی شیر بهش میده اما من تو روز فقط یه بار میتونم بدوشم اونم فقط نود تا تازه یه سینم اصلا شیر نمیده قطره قطرس اصلا نمیشه دوشیدش هفره هاشم کم تر از این یکی سینمه

اخه خواهرم با من زایمان کرده البته بچه اون دو ماهشه هربار میدوشه حدود صدو بیست سیسی شیر بهش میده اما ...

دوشیدن کار هر کسی نیست و اصلا ملاک شیر داشتن و نداشتن نیست .آداب صحیح شیر دادن رو یاد بگیر و غذاهای مقوی بخور .آهنگ ملایم گوش بده و شاد باش

....