2737
2739
عنوان

آستیگمات چشم کودک

9755 بازدید | 16 پست

سلام اگه چشم کودک 4.5ساله آستیگمات داشته باشه درست میشه ؟آخه دیروز دخترم رو بردم دکتر گفت چشم هاش  آستیگمات داره گفت اون علائم رو باهاش کار کنم 3 ماهه دیگه دوباره بیارش.الان باهاش تمرین میکم دخترم میگه 2 ردیف آخر رو نمیبینه من نمیخوام عینکی بشه ای خدا

گاهی اوقات با یک اشتباه .....نوزده نمیشی... صفر میشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پسر منم از سه سالگی هم استیکماته هم نزدیک بین....عادت میکنی....منم اوایل غصه میخوردم...درد بی درمون که نیست ، خودتو ناراحت نکن، عینک میزنه بزرگ شد لیزر میکنه...

خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.
2738
نمره ی چشمش چنده

یادم نیست چون دو تا مشکله فکر میکنم یک و هفتاد و پنج و یک و بیشت و پنج باشه

خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.

دلت شور نزنه من غصه میخوردم لابد تو مدرسه اذیت میشه برا درساش و....الان کلاس چهارمه ماشالا ازش راضین معلماش درساش خوبه ، کلا رو کیفیت زندگی ش اثری نمیذاره نگران پباش....مخصوصا که بچه ی شما دختره دیگه فوتبال و ورزش هم اونفدری نمیکنن که نگران باشی با هینک ضرب نبینه و....

یادم نیست چون دو تا مشکله فکر میکنم یک و هفتاد و پنج و یک و بیشت و پنج باشه

عزیزم میره بالا متاسفانه استیگمات نمره ش میره بالا پسر منم اول یک وهفتاد وپنج بود تازه عینکم زد ولی رفت بالا

نه یادم نیست مگه به هم ربط دارن

اره بعضیا با ضربه به سر چشمشان استیگمات میشه بعضی اهم مادر زادی اینجورین یعنی ارثیه مال همسرم به خاطر ضربه سنگین چشماش استیگمات شد قبل اون چشماش مشکلی نداشت پسرمم همینطور ضربه خورد به سرش

عزیزم میره بالا متاسفانه استیگمات نمره ش میره بالا پسر منم اول یک وهفتاد وپنج بود تازه عینکم زد ولی ...

اره عزیز سن رشده رفته بالا این سری

2706