2726

بچه ها كسي ميدونه علتش چيه؟ ٢ هفته خونه نبودم وقتي برگشتم همه ي ادويه هام و سبزي خشكا پر از يه نوع سوسك ريز شده بود، يه عالمه ادويه ريختم دور 

حالم خوب است، همانند مريضي كه ميگفت خوبم ...اما مُرد .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حتما تو گرما و تو ی جای پلاستیکی بودن

منم دو هفته نبودم حبوباتم حشره زده بود

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            

همشون که نه.ولی یکی دوتاشون شاید .مونده بوده حتما.یا خشک خشک نبوده رطوبت داشته.یکیش زده سرایت کرده به بقیه.برا من لپه بیشتر  اینجوری میشه

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  

ادویه رو نشنیدم ک حشره بزنه

من ادویه ی ساله هم دارم

البته تو جای شیشه ای هستن

پلاستیک سریع خراب میکنه

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            

اره دیدم زیادم دیدم باید تو جای خشک نگه داری و در بسته و سفت و ادویه هاتم از جایی بگیری ک مطمعنی چون لا ب لای ادویه ها خیلی تخم و جونور هست نا خواسته میخریم میان تو خونمون و توی ادویه رشت میکنن 

ادویه رو نشنیدم ک حشره بزنه من ادویه ی ساله هم داره البته تو جای شیشه ای هستن پلاستیک سریع خراب م ...

نه والا تو ظرف شيشه اييه

اره دیدم زیادم دیدم باید تو جای خشک نگه داری و در بسته و سفت و ادویه هاتم از جایی بگیری ک مطمعنی چون ...

آره راست ميگيد شايد از قبل لا به لاش بوده   

2706