2737
2734

میخام رابطمو خیلی کم کنم در حد سلام و احوال پرسی فقط همین خیلی فرق میزارن پسر مجردش هرچی بخاد فراهمه براش مغازه زدن براش ماشین خریدن براش هر چی که بخاد شوهر من بیکاره تو آژانس میره ولی ماشینش خرابه همش خرج ماشین میده بعضی وقتها هیچی واس خوردن تو خونه پیدا نمیشه میرم چند روز خونه مامانمم به پدرشوهرم گفتم پول بده قرض یکم ماشینو عوض کنیم گفت ندارم دوهفته بعد واسه مجرده ماشین خرید کلا آدمای عجیبین ازشون بیزار شدم میخام قیدشونو بزنم نمیدونم از کجا شروع کنم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عهههه منو یاد خانواده شوهر خودم انداختن.هنوز عروسشون نیومده رفتن کلی وسیله واس پاگشاش گرفتن بعد داریم خونه میساریم هیچی به ما کمک نمیکنن اونوقت واس مجرده که دانشگاهه میخان باغ بخرن😒😒

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

وقتی غذا ندارین چرا میخای ماشین عوض کنید😕

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2738

ما اول باهاشون قطع رابطه کردیم .بعد دیگه هی زنگ زدن و پا پیش گذاشتن رفتیم ولی خیلی خیلی دیر به دیر میریم و کلا مثل غریبه ها شدن برامون

دختر قشنگم ۹۷/۸/۶ قدم رو چشمم گذاشت.خوش اومدی به زندگیم پرنسس من

همه شون خونه ماشین زندگی خوب دارن ما متوسطیم خونه هم نداریم چندبار گفتیم سهم مارو بدید خونه بخریم امروز و فردا میکنن سه ساله ندادن

دیگه ازشون توقعی ندارم خدا کمک کنه خودمون خونه بخریم پولشون بخوره تو سرشون،ببره تو قبر با خودش

خدایا شکرت هزاربار

سعی کن بی منت زندگیتون اداره کنید اینجوری شیرین تره من به شوهرم گفتم نون خشک هم نداشته باشیم هیچوقت نمیرم دستم دراز کنم برا کسی حتی پدرمادرتویا خودم.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2706