2726
عنوان

در رابطه با دعوایی که داشتیم

309 بازدید | 17 پست

اگه خواستید تاپیک قبلمو بخونید.         

حالا حرفم اینه که من دیگه خونه مادرش نمیرم و همینطور خواهرای عوضیش چجوریه به شوهرم بگم وقتی رفتی با خواهرای اشغالای سر سنگین باش بخاطر من چون فحش های بدی دادن در حد کتک کاری دعوا کردیم شوهرم هم پشت من بود

خدایا قسمت میدم به زینبت امسال کمک کن خونه بخریم😢‌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو بهش 

عزیزم نمیگم از مادر و خواهرت بگذر ولی ب منم احترام بزار من زنتم اگه ب تو احترام‌میزاشتن باید احترام منم نگه میداشتن ب خاطر تو.

نمیگم قهرکنی یکم سرسنگین باش باهاشون نشون بده منم برات محترمم. بگو من بخاطرتو بااونا قهرنکردم تو هم بخاطر من اعتراضتو نشون بده 

خدا بچه هامو ب تو میسپارم
2728

هیچی نگی بهتره ، اینجوری حق تمامُ کمال با توعه و شوهرت میبینه که تو هیچی نمیگی ولی اونا ...

دوس دارم خوب باشم و از زندگی لذت ببرم چون هزاران هزار آدم الان توی برزخ دارن به خدا التماس میکنن تا ثانیه ای به دنیا برشون گردونه ... دارم برای خوب بودن و خوب دیدن و بخشیدن تلاش میکنم

هووف چه دعوایی بوده 😨

عجب خواهرشوهرهای سلیته‌ای داری ها...

اگه شوهرت پشتت بوده پس الان نمیخواد زیاد به شوهرت گیر بدی اصلا بهش چیزی نگو قور نزن سرش 

یه کار نکن پشیمون بشه

تو خانومی کن و بازم برو اونجا ولی سر سنگین باش 

در ضمن خونه مادرت برو تازه بیشترم برو تا حدی که شوهرت راضیه برو وایستا اصلا به اونا هیچ ربطی نداره اختیارت دست خودته و اجازت دست شوهرت هر چی شوهرت میگه...

خدایا شکرت

تو هیچی اگه نگی پشت شونم نگی شوهرت کلا دیگه از اونها متنفر میشه

اما اگر تو گوش شوهت هرچقدر بخونی چون مردها از وز وز تو گوش متنفرن ورق بر میگرده 

لطفا فقط یه صلوات برای سلامتی اقا امام زمان💕 
خب بهش بگو من ديگه نميام.اگه من برات مهم هستم نرو ولي اگه اونا برات مهم تر هستن برو. بگو بايد كم مح ...

من که دیگه نمیرم توی دعوا با داد گفتم اگه یا بار دیگه بیایم خونم پاهتونو میشکنم ج ن ، ده ها

خدایا قسمت میدم به زینبت امسال کمک کن خونه بخریم😢‌
2706