2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
با احترام به دوستان مذهبی منم خوشم نمیاد دوست ندارم برگردم به ۱۴۰۰ سال پیش

عزیزم اسم های ایرانی هم بیشتراشون مال قبل اسلام ها از اسم مذهبی خوشت نمیات درست ولی این بهونه قشنگی نیست

خدایا از عمر من بگیر رو به مادرم بده.   دوستان هر کی تونست برای سلامتی مادر من یه صلوات بفرسته. ممنون

بعضیا میگن اسم مذهبی خیلی قدیمی خوب یک سوال دارم سلسله هخامنش و ساسانی اول اومد یا اسلام

خدایا از عمر من بگیر رو به مادرم بده.   دوستان هر کی تونست برای سلامتی مادر من یه صلوات بفرسته. ممنون

اسم هویت شخصه

اصالت شخصه

و آدما با اسمشون معنادار میشن

ما  ایرانی هستیم 

پس باید هویت ایرانی خودمون رو حفظ کنیم

من به شدت مخالف اسم های عربی و مذهبی هستم

آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد
عزیزم اسم های ایرانی هم بیشتراشون مال قبل اسلام ها از اسم مذهبی خوشت نمیات درست ولی این بهونه قشنگی ...

اون ۲۵۰۰ سال پیش فرهنگ خودمون هست نه عصر جاهلیت ک توش دخترارو زنده به گور میکردن

اون ۲۵۰۰ سال پیش فرهنگ خودمون هست نه عصر جاهلیت ک توش دخترارو زنده به گور میکردن

فرهنگ خودمون کامل بود جهالت نداشت؟

آخه اگه نداشت که جاشو به اسلام نمیداد

فرهنگ ضعیفه که نابود میشه

فرهنگ خودمون کامل بود جهالت نداشت؟ آخه اگه نداشت که جاشو به اسلام نمیداد فرهنگ ضعیفه که نابود میشه

این اسلام رو ملت پذیرفتن چون همه اسلام زاده هستن چشم و گوش بسته پذیرفتنش کی رو دیدی درباره مذهبش تو ایران خودش تصمیم بگیره یا تحقیق کنه مسلمونن چون مسلمون زاده هستن اگرم نخان بپذیرند خوب اعدام میشن پس گزینه ای دیگه جز اسلام تو ایران نیست اگر اختیاری بود متوجه میشدید همین اسلام هم ی دین خالی از اشکال نیست عین تمام ادیان