2733
2734
عنوان

اين سايت اسمش ني ني سايته

| مشاهده متن کامل بحث + 325 بازدید | 32 پست
من تو تاپيک قبليم سوال پرسيدم راجع به بارداري ولي.....

شاید کسی بلد نبوده خانومی؛ از کلینیک بپرسین راهنماییتون میکنن

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید کسی بلد نبوده خانومی؛ از کلینیک بپرسین راهنماییتون میکنن

من ی سوال تو کلینیک پرسیدم الان گمش کردم چیکارکنم 😕

🌷💮ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ💮🌷
2731

خب یک درصد هم بذارید به حساب اینکه جواب سوالتون رو نمی دونیم یا تجربه نکردیم یا خیلی تکراریه سوال و واقعا خسته شدیم از جواب دادن سرچ کنی هزارتا تاپیک هست که جواب سوالت رو اونجا پیدا میکنی

مریمم💙 ***و خدایی که به شدت کافیست***        

عزیزم ربطی به فرهنگ نداره باید جواب یه چیزی رابدونیم تا بگیم واقعا نمیشه راهکار غلط به یکی بدی وقتی نمیدونی اصلا چیه ...

مطمینم معجزه خدا نزدیکه ناامید نمیشم    میشه یه صلوات واسه حاجت دلم بفرستی ؟؟ممنونم
2738

دوباره بپرس عزیزم

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    

عزیزم اگه کسی جواب نداد از کلینیک بپرس

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞

خب راست میگن منم دارم از صب جواب کسایی رو میدم هی میگن روز نمیدونم چندم تخمدان چپم تیر کشیده یا نفخ کردم بنظرتون حاملم منم میگم موعدت رد شد بی بی بزار دیگه من که توی دلت نیستم ببینم چه خبره والا

من اهل باختن نیستم،یا می برم،یا بازی رو بهم میزنم

باور کنید من همیشه دنبال جواب دادن ب سوالا بدون حاشیه رفتن هستم و بودم اینکه تجربه ام رو بگم یااگه جواب سوالی رو تو کتابی دیدم یا از استادی شنیدم بگم

اما میدونی اینجا ب امثال من چی میگن؟؟

میگن طرف اومده درددل کنه و مشکلش رو بگه سبک شه

شما چرا هی راهکار میدید و ...!!!

من ففط از خانماي باردار علاﺋم بارداريشونو پرسيدم

من تجربه خودمو میگم، اون ماهی که باردار شدم تنها علامتی که داشتم سینه درد بود که اونم نمیتونی بذاری رو حساب بارداری اگر داشتی چون من ماه های قبل هم قبل از پریودی داشتم این سینه درد رو؛ علایم حالت تهوع و حساس شدن به بو هم از هفته هفتم اومد سراغم و تا هفته چهاردهم داشتم و بعدش خوب شدم؛ به نظر من اصلا به علایم دلتون رو خوش نکنید، اگر بعد از سه چهار روز نهایت یک هفته از تاخیر پریود گذشت و بی بی چک منفی بود یعنی باردار نیستید و باید برای ماه بعد اقدام کنید و به نظرم تنها راه باردار شدن بیخیال بودن و ریلکس بودن هست با استرس همه چی به هم میریزه(البته اگر مشکل بالینی و جسمی مرد و زن نداشته باشن)

به آفتاب سلامی دوباره خواهم داد

عزیزم بزن رو عکس پروفایلت نی نی سایت من؛ اونجا سوالایی که از کلینیک پرسیدین و جواب دادن رو میبینید

2706