2737
2734
عنوان

تمدید ضد آفتاب چطوریه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4273 بازدید | 30 پست
صابون اصلا استفاده نکنی بهتره من خودم شبا فقط ژل شستشوی صورت نورا استفاده میکنم 

اره منم ژل شستشو میزدم qv ولی الان خیلی گرون شده تو ارزونی پنجاه میخریدم هم صاف میکرد پوستمو هم سفید . کلا من خیلی دکتر و دارو استفاده کردم تو زمینه پوست😂😂

مرسی عزیزم از راهنماییت ...شما خودتون تونر استفاده میکنی کدوم مارکش خوبه و بی ضرره واسه پوست چرب

قربونت عزیزم اره من تونر استفاده و واقعا عالیه تونر آلودگیای پوستو کامل از بین میبره و ph پوستو تنظیم میکنه من خودم تی تری بادیشاپ دارم ولی سینره ام میگن خوبه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قربونت عزیزم اره من تونر استفاده و واقعا عالیه تونر آلودگیای پوستو کامل از بین میبره و ph پوستو تنظی ...

این میسلار واتر با تونر فرق میکنه ؟

کدومش بنظرت بهتره چون روزی دوبار میخوام استفاده کنم فقط واسه پوست ضرر نداشته باشه

این میسلار واتر با تونر فرق میکنه ؟ کدومش بنظرت بهتره چون روزی دوبار میخوام استفاده کنم فقط واسه پو ...

میسلار واتر مثل شیر پاکنه ارایشو پاک میکنه ولی تونر بعد از اینکه صورتتو کامل با میسلار پاک کردی و شستی استفاده میشه که کامل پوستو تمیز میکنه بنظرم جفتشم لازمه 

2738
2706