2733
2734
عنوان

توقع بی جای خانواده شوهر

268 بازدید | 18 پست

خانواده شوهرمم جونشون در میاد واسه بچه ی خواهر شوهرمم...خیلی هواشو دارن....مثلا قبل از اینکه بچش به دنیا بیاد به شوهرم می گفت عیدی باید واسش بخری حالا تو شکمش بودااااااا.یا فلانی لباس گرفته توهم باید بگیری....حالا هم به دنیا اومده کلا خیلی منتظرن یهویی شوهرم عروسک و با لباس بره بخره....وقتی شوهرم میگه برم بخرم منم کلی دعوام میشه یا اخم های من شروع میشه.اخه خیلی پرو هستن....بعضی موقع ها فکر میکنم اصلا ارزش دعوا داره...نمی دونم چجوری به شوهرم بفهمونم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا چ اشکالی داره ی عروسک و پارچه بخره جای دوری نمیره اونام برای شما جبران میکنن

یکم دست و دلباز باش

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
2731

ب فکر پس انداز باشید 

طوری ک مجبور شید هر ماه مبلغ معینی رو از حقوق تون بذارید کنار

این طوری جلوی خیلی از ریخت و پاش ها گرفته میشه  بدون اینکه اختلاف تون بشه 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

خوب علاقه خانواده شوهرتون به نوه اشون طبيعيه انقدر حساس نباش در حد كادوهاي كوچيك خودت براي بچه بخر بده شوهرت براش ببره

زهره خانمي سابق ام با عضويت سال ٩٤.از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده
2738
والا من یه سال عقد بودم و بعد عروسی یه روسری مادر شوهرمم نگرفته واسم

سعی کن بخشنده باشی بدون توقع جبران

من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄

مادرشوهر من الان که هنوز خواهرشوهرم 14سالش میگه واسه تولدش باید طلا بخرین تازه زن داداش ها باید جدا بدن ولی خودشون اومدن یه پنجاه میزارن تو پاکت میدم تازه واویلا که کارته بگیر باید از همه جایزه بگیر خودشم پنجاه 

والا من یه سال عقد بودم و بعد عروسی یه روسری مادر شوهرمم نگرفته واسم

اگر مشکل مالی نداری حسادت نکن اگر داری بگو درست نیست زیاد خرج کردن فردا بزرگتر میشه عادت میشه از پسش برنمیایم

حالا چ اشکالی داره ی عروسک و پارچه بخره جای دوری نمیره اونام برای شما جبران میکنن یکم دست و دلباز ب ...

الان پنج ماهشه یه کفش و لباس به غیر کادوی تولد و....گرفتیم.اما باز انتظارن دارن تو گرونی...

2706