2726
عنوان

باردارایه دقیقه بیایید

173 بازدید | 24 پست

من قبل از ازمایشم علائم داشتم تیرکشیدن زیردلم باسینم ولی ازدیروزکه ازمایش دادم دیگه هیچی ندارم فقط سوزش معده گرفته به نظرتون خطری نیست

میشه دخملی تودلیم یه صلوت بفرستیدسالم بیادبغلم‌😍😍😍😘😘

خب آزمایش مثبته دیگه چرا نگرانی

خداجونم مواظب تودلــ❤ــــی نازم باش 🙏آبجی حلماش منتظرشه💕💫خداجون به حق شش ماهه امام حسین دامن همه ی منتظرا سبز بشه 💫 نی نی های منم واسم حفظ کن🐣🐥✨✨اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم ✨✨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم ماه اول علايم نداشتم جوري كه باور نداشتم باردارم  ولي الان ديگه بيچاره م از دست تهوع و ...

وای خداکنه مال منم شروع بشه همش میترسم نکنه قطع شده باشه 

نه تا یه هفته بعدش تیر میکشید ولی بعدش دیگه انقد بی علائم شده بودم که یادم میرفت اصن باردارم.

منم الان همین حس رودارم 

منم مثل شما هستم هر روز يه استرس دارم که نکنه چیزی شده باشه نکنه قلب تشکیل نشه نکنه....ولی از خانوما که میپرسم ميگن طبیعیه منم يه روز علائم دارم يه روز ندارم پس برا همه همين جوریه نگران نباش تو هم منم اين چند روزی دارم به چیزای مثبت فک میکنم 

خدا جونم مرسی که نی نی منو گذاشتی تو دلم مراقب کوچولوم باش بیمه ی حضرت علی و حضرت فاطمه میکنم نی نی مو خدا جونم هیچکی رو چشم انتظار مامان شدن نذار به همه نی نی بده ممنون يه صلوات برای کوچولوم مهمونم کن
2706