2737
2734
من عذر میخوام عذر میخوام ولی چیزی که من دیدم تو جامعه اصولا قشری که مذهبی خشک هستن یا اصطلاح ...

کلا هر قشری که تند رو باشه همینه 

زن های فاسد را پس ندیدی خدا نکنه تو حامعه یه جا یه درگیری کوچیک باهاشون پیدا کنی اونقدر بی حیا و سلیطه هستن که قشنگ با صدای بلند و داد و فریاد ابروی طرف را میبرن کلی هم دروغ و تهمت میزنن 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اووووووه من اونقدرا رو دیدم کل محرم و کل صفر تر میزنن به زندگیشون به اسم عزاداری. نه نطافتی، نه مر ...

من چند روز پیش موهامو رنگ کردم مادرشوهرم باهام قهر کرده دیوونه اس

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍
من عذر میخوام عذر میخوام ولی چیزی که من دیدم تو جامعه اصولا قشری که مذهبی خشک هستن یا اصطلاح ...

من چند وقته تو اين سايت عضو شدم، چند جا كه نظر دادم راجع به دين و اينا، بدون كوچكترين بي احترامي، مذهبيا (البته نه همشون يه عدشون) خيليييي برخورد بدي داشتن خيليييي

2728

من خودم تاتو دارم خیلیم خوشگله خیلیم دوسش دارم. منتها وقتی مریضی واسمون میارن که تتو داره حتما درمورد hivو هپایتیت میگن ازش سوال کنین... اگرم کسی حرفی درمورد خانومایی که تاتو دارن میزنه از حسادتشونه😂 خودشون نمیتونن داشته باشن میان از حسادت پکیدناشونو با فحش و ناسزا میگن

شما را به شنیدن پادکست های نامه هایی به داف بابا دعوت میکنم     @manahmadmortezaseason1
ووااا منظور من پسر مجرد با دختر مجرد وگرنه مردي كه به زنش خيانت كنه زنا كه سهلللللله حتي تلفتي حرف ز ...

همین دوستاتون اگه فردا با کسه دیگه ای ازدواج کنن.اگر همین مطلبو همسرشونم بفهمه بازم مثله شما فک میکنن

الان اگه شما گذشته همسرتو بفهمی که خدایی نکرده با دختری با عشقو علاقه آمیزشه جنسی داشته میتونی خودتو قانع کنی.؟مطمعنا هرگز نمیتونی..خب عزیزه من همسره تو حقه توعه پس اونجا بتو ظلم میشه

حتی اگه دو نفر قبلش رابزه آنچنانی داشته باشن و  با هم ازدواج کنن.نمیتونن زیاد اعتماد کنن.اعتمادشون نسبت بهم کور میشه.

مخصوصا پسرا موجوداتی هستن که اگر قبلش به قوله شما با عشق رابطه برقرار کنن.دیگه علاقشون کمتر میشه.و اعتمادشونو از دست میدن.شما پسرا رو با خودت مقایسه نکن.اونا تا هوسشون بخوابه عشقشونم میخوابه.آره خیلی حرفای عاشقانه میزنن که خودشونو به اون مرحله جنسی برسونن.در حالی که دخترا فک میکنن.با رابطه به عشق میرسن

یه بار حرفای دکتر انوشه رو در مورد رابطه دختر و پسر گوش بدین

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜

بهش بگو فانتوم گفت خیلی خری به دختر بیست ساله حسادت میکنی پیری

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️
2738
منم همیشه یه ارایش ملیح دارم.یه بار یه نفر که خودش باحجابم نبود مسخره کرد گفت مثلا شما چادریا ادعاتو ...

موافقم

النظافته من الایمان

ولی بعضیا توقع دارن چون چادری هستی شلخته و کثیف و نامرتب باشی. بعدم بیان تاپیک بزنن که چادریا ال هستن و بل هستن!!!!

خیلی دوست دارم به همه عقاید احترام بذارم ولی پذیرش بعضی از اونها توهین به شعور خودم محسوب میشه!       (آنتونی هاپکینز)

ای وا

خخخخخخ

خیلی دوست دارم به همه عقاید احترام بذارم ولی پذیرش بعضی از اونها توهین به شعور خودم محسوب میشه!       (آنتونی هاپکینز)
من چند وقته تو اين سايت عضو شدم، چند جا كه نظر دادم راجع به دين و اينا، بدون كوچكترين بي احترامي، مذ ...

بله متاسفانه

منم زیاد دیدم

مثلا دیروز یک نفر نظر سنجی کرده بود راجب اسم ابوالفضل واسه بچه نوزاد

همه گفتن عالیه و بیسته و..

منم نظرمو نوشتم 

که این اسم تلفظ سختی داره واقعا 

تو نسلی که بچه ها اسما رادین و باربد و...واقعا اسم ابلوفضل مناسب نیست 

خانمه نوشت وااااااااااااااا آخه اینا هم شد اسم ؟؟؟؟؟؟؟شما اینا رو با ابوفضل مقایسه میکنی؟

قشنگ اصلا تحمل نقد منطقی رو نداشت 

این مثال کوچیکه

متاسفانه تعصب داشتن رو عقاید بده ......باعث میشه آدم غیرقابل انعطاف بشه . و این خصیصه تو قشر مذهبی تر بیشتره

آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد
همین دوستاتون اگه فردا با کسه دیگه ای ازدواج کنن.اگر همین مطلبو همسرشونم بفهمه بازم مثله شما فک میکن ...

ميدونم داشته😂تازه شوهر من اولين بي اف زندگيم بود و همه روابطم با اون بود ولي من حتى جى اف قبليشم ميشناسم چندين بارم اتفاقي ديدمش و اصلا هم واسم مهم نيست اون زمان تو زندگى همسرم كيميايي نبوده☺️و خدازوشكر خيلي هم از دوران دوستيمون راضي بودم هم الان كه همسرمه

من کاربرى اول kimiajoonjooni2 هستم 😂
ميدونم داشته😂تازه شوهر من اولين بي اف زندگيم بود و همه روابطم با اون بود ولي من حتى جى اف قبلي ...

امیدوارم همیشه خوش باشین.🌷

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜

اصلا بشما چه ک نمیتونه وضو بگیره یا غسل کنه..خیلی فضولن بعضیا

تجملات هیچگاه جاذبه ای برایم نداشته...من چیزهای ساده را دوست دارم...کتاب ها را...تنهایی را...وبودن با کسی که تو را می فهمد
2706