2733
2734
عنوان

واقعا برام سوال شده ک...

121 بازدید | 15 پست

سلام خانوما این برام سوال شده ک ایا وقتی ما زنا هم خونه نیستیم یا یه هفته نیستیم شوهرامونم مثه ما دپرس میشن و دلشون واسمون پر میکشه؟؟؟؟

ن بابا....

خداجونم مواظب تودلــ❤ــــی نازم باش 🙏آبجی حلماش منتظرشه💕💫خداجون به حق شش ماهه امام حسین دامن همه ی منتظرا سبز بشه 💫 نی نی های منم واسم حفظ کن🐣🐥✨✨اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم ✨✨

منکه اینجوری نیستم.شوهرمو نمیدونم

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من یه صبح تا غروب بیرون باشم همسرم خونه باشه انقد پیامک های اه و ناله میده که کجایی

دلم برات تنگ شده و فلان‌..

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
نههههههههههههههههههه    

اره 

راستش خودمم خیلی علاقه ندارم‌تنها جایی باشم 

جز دانشگاه و محل کار بیشتر جاها باهم میریم

مگه اینکه دیگه مجبور باشیم 

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
2706