2737
2734
عنوان

بنظرتون چقد ضرر کردم😕

224 بازدید | 16 پست

پولش زیاد نیست مهمم نیست چون فروشگاهش دوره نمیبرم فقط میخوام بدونم چقد ضرر کردم خدارو شکر زیاد برنداشتم خریدم ببینم تازست بعد بیام کیلویی بخرم وگرنه شوهرم منو میکشت 😂😂😂

تنها پیشرفتی که در سال 97 داشتم اینه که یکسال به عمرم اضافه شده !برنامم برای سال 98 هم همینه😅😅😅

صرفا گذاشتم حواستون جمع کنید چون برا من درس عبرت شد که روشو بخونم مِن بعد!!!!

تنها پیشرفتی که در سال 97 داشتم اینه که یکسال به عمرم اضافه شده !برنامم برای سال 98 هم همینه😅😅😅

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

رفتم رفاه یه کوچولو زرشک برداشتم تست کنم اگر تازه بود برم بخرم دیشب شلوغ بود حواسم نبود حالا اومدم بازش کنم میبینم زرشک کیلو 20 تومنو برام زده لیمو عمانی کیلو 56 تونن

2738

اصلا حواسم نبود فکرشم نمیکردم اینطور بشه ولی درسی شد برام شمام دقت کنین 

ماه قبلم برام یه جنسو دوبار زده بود رفاه!اینا کلا منو دوست ندارن😂😂😂

اونو خود اقاهه که دم در جنسارو چک میکنه متوجه شد میگه چرا برات دوتا زده دومیش کجاست

2706