2737
2734

چرا وقتی ی ادم از همه بی محبتی و سردی ببینه چرا وقتی از همه نامردی بیینی از همه بی معرفتی ببینی وقتی بیینی لیاقتت بیشتر از اون چیزیه که هستی دیگه اروم میشی وقتی زیاد سختی بکشی بی حس میشی دیگه بود و نبود ادما زیاد مهم نیست چرااا دیگه فکر میکنی که کسی با محبت لوس و بچس چرا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همراه اين افكار ارامش و رضايت هم داري يا ناراحتي و افسرده؟

تو حالت اول به منطق و استقلال رسيدي ياد گرفتي احساس و زمان و محبت را بجا خرج كني بلوغ عاطفي اي كه اگر محبتي هم ارائه كنه منتظر پاسخ نيست و روابطش سر جاشه با مديريت روابط و در كل حال خوب داره و ازين وضعيت رضايتمند

در حالت دوم رفتي تو انزوا و انزجار شايد كينه و تنهايي گزيني كه همه را بد ميبينه خودش را مقصر ميشماره يا برعكس حق طلبي مي كنه و در واقع حالت بده كه شايد متوجهش نيستي و بايد با كمك روانشناس اين حالتها را كنترل كني

خب وقتی سختی زیاد میکشی ابدیده میشی خودت از پس کارات و مشکلات بر می یای .اون لحظه هاست که همه رو میشناسی میفهمی همع به فکر خودشونن و اینجاست که انتظاراتت ازهمع کمتر میشه دیگه اینجا بود ونبود ادما برات مهم نمیشه ....اما اونجا که اولش گفتی سردی و بی معرفتی وقتی از کسی میبینی اینجاست که میبینی هر کی به فکر منافع خودشه ...تا گیر تو هستن تو خوبی ولی وقتی به منافع خودشون میرسن سرد میشن باهات ...پس انتظاراتتو کم کن و خودت رو محکم واستوار نگع دار 

2738
این خوبه یا بد؟

البته هر دواين مورد كاملا وابسنه به حالات دروني فكري كه ميكني و عملكردت داره و اگر اينها خراب يا صدمه ديده باشند يعني خوب نيست و ميتونه به افسردگي حاد منجر بشه

خب وقتی سختی زیاد میکشی ابدیده میشی خودت از پس کارات و مشکلات بر می یای .اون لحظه هاست که همه رو میش ...

به کسی بدی نمیکنم ولی دیگه مثل قبل زیاد هیجانات اولیه ولوس بازی و بچسبم دم یکی رو هم ندارم زیاد اونطور احساس و محبتم رو نشون نمیدم بیش از حد و از این به بعد اگه کسی زیاد محبت نشون بده فکر میکنم لوس بازی و بچه بازی و ناپخته اس ک حوصله این ادمارو ندارم فکر میکنم چرت و پرت میگن و تازه اول راهن

نمیدونم...خودمم تو همین وضعیتم

به کسی بدی نمیکنم ولی دیگه مثل قبل زیاد هیجانات اولیه ولوس بازی و بچسبم دم یکی رو هم ندارم زیاد اونطور احساس و محبتم رو نشون نمیدم بیش از حد و از این به بعد اگه کسی زیاد محبت نشون بده فکر میکنم لوس بازی و بچه بازی و ناپخته اس ک حوصله این ادمارو ندارم فکر میکنم چرت و پرت میگن و تازه اول راهن

بی حسم قبلا ناراحت بودم ک چرا ایطورم ولی الان اروم میشم ایطور

عزیزم سختی ها آدم رو بزرگ می کنه و کسی که بزرگ بشه کمتر از شرایط دور و برش ناراحت می شه انشالا خدا به شما آرامش بده و دنیا به کامت باشه

به کسی بدی نمیکنم ولی دیگه مثل قبل زیاد هیجانات اولیه ولوس بازی و بچسبم دم یکی رو هم ندارم زیاد اونط ...

من همینطوری ام ! مشاوره بهم گفت افسردگی حاد دارم :)

افتخار میکنم لر هستم😀😀😀😀😀😀
2706