2737
2739
عنوان

چرااااا من وسواسمممممم

143 بازدید | 10 پست

میرم مهد خوردم به در سطل اشغال از جا دراومد به اطرافش نگاه کردم سالم بود فقط از جاش در اومده بود به پشتش نگاه نکردم ببینم یه موقع نشکسته باشه الان دارم دیوونه میشم از فکرش میگم  چرا همون موقع به مدیر نگفتم اون هیچی  میگم اگه بگم چی میگه بهم همش استرس دارم

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

امروزم باید برم مهد میدونم که میتونم بهش بگم استرسش آزار دهندس

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

یعنی بهم چی میگه.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای انقد خودتو اذیت نکن دختر زود پیر میشی

دستاش انقد قدرت داره که هر ترسی، هر تکه‌ی شکسته‌ای از من رو محکم نگهداره. این مرد به من احساس کامل بودن نمیده، باعث کامل شدن منه💙
2731
شاید خسارت بگیرن ولی درکل نگران نباش یه معذرت خواهی ساده کن

یهش میگم خودتم نگاهش کن  اگه میخوای خسارتشم بهت میدم

2738
یهش میگم خودتم نگاهش کن  اگه میخوای خسارتشم بهت میدم

فهمیدم عزیزم چی میگی به هرحال احسنت به شما که بیخیالش نشدی چه کوچیک چه بزرگ به هرحال حق والناس هستش باید به صاحب مال خبرداده بشه ان شاءلله که باخوشی تموم میشه

ای بابا فدای سرت ! گفتی که گفتی نگفتی هم نگفتی 

اینکه چیزی نیست دیروز تو سهروند یه خانومه با سبد چرخدار زد به شیشه های عسل همه عسلها ریخت یکی دو تاش هم شکست یه وضعی بودا بعد خانومه چرخشو کشید عقب و شروع کرد به اعتراض که چرا این عسلها رو بد چیدید من نخوردم به اینها داشتم رد میشدم خودشون ریختن خدا رو شکر رو پام نیفتاد خلاصه داشت طلبکارم میشد ، در صورتیکه ما که صف صندوق بودیم دیدیم خانومه چرخشو غیر عمد زد به عسلها