2737
2734
عنوان

۳ساعت دیگه مرز مهران وبعد کربلا

552 بازدید | 75 پست

دعا گوی همتون هستم بچه ها هر حاجتی دارین بنویسن من رفتم گوشی رو رو به رو حرمت نگه میدارم ومیگم این عزیزان هر حاجتی خواستن ومتوسل شدن به شماعنایت کنین 

ای ساقی دشت کربلا امدم پابوست میگن بابالحواج هستی آقا نظری کن تورو به حق مادرت ام البنین تورو به حق ناامیدیت که نتونستی آب ببری خمیه میدونی نا امیدی چه دردی داره نا امیدم نکن نزار بگن رفت پیش عباس و حسین اونجام ردش کردن مولای من نظری کن آقا دامن من و همه منتظرا رو سبز کن آمین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حل مشکلات اقتصادی و سلامتی همه

آمین 

خدا به همراهت عزیزم

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2738
پیاده؟

نه با ماشین

ای ساقی دشت کربلا امدم پابوست میگن بابالحواج هستی آقا نظری کن تورو به حق مادرت ام البنین تورو به حق ناامیدیت که نتونستی آب ببری خمیه میدونی نا امیدی چه دردی داره نا امیدم نکن نزار بگن رفت پیش عباس و حسین اونجام ردش کردن مولای من نظری کن آقا دامن من و همه منتظرا رو سبز کن آمین 

توراخدا درستم چشمت افتاد حرم سلام ب اقا برسون 

تورو امام حسين بگو مشكل همسرم حل بشه له و داغون شذيم بگو امام حسين همسرم بي گناه و همه اينا ميدونن ولي مدركي نيست

ب ابوالفضل بگو پاكي هميشه پيشه كرده كمكش كن 😭😭😭😭😭من خاهش دارم ازت عاجزانه

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭
2706