2733
2734
عنوان

اولین ویار بارداریتون چطوری بود؟؟

944 بازدید | 10 پست

من هفته پنجمم امروز صبح با درد زیر شکم و کمر درد که داشتم به خودم میپیچیدم بیدار شدم...بعد همزمان حالت تهوع هم داشتم ولی چون معدم خالی بود چیزی برای بالا اوردن نداشتم...شکم دردشم خیلی بد بود یه لحظه تو خواب فکر کردم پریود شدم یا خونریزی دارم...تموم تنم میلرزید یه ده دقیقه طول کشیدااا خیلی بد بوود تو عمرم انقد حالم بد نشده بود...میترسم بخوابم صبح پاشم دوباره اینطوری شممم...بیاین بگین شما چطوری بودین بلکه یکم اروم شم...همش فکر میکنم فقط من اینطوری شدم

این ویار بود مثلا ؟🤔🤔

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

مبارك باشه عزيزم😍❤️💕

هفته پنج واسه ويار زوده ابجي عزيزم 

اين دردا طبيعيه تا اخره هفته ٦هست اين دل دردا بعد كم كم ميره

ني ني سايت نيس كه مادر شوهر سايته 😑😑😑😦😦

یبار حالت تهوع کم تو ماشین 

از قند بدم میومد 

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
2738

یهو هوس چیزای عجیب غریب میکردم مث ماست چکیده آلوچه سبز،هلوزعفرانی سفت سفت،سیب سبز ترش...

بعدم کلا از ترشک و لواشک و بستنی و ترشی سرکه دار و گوشت قرمز و کبابی بدم اومده بود.

نون هم فقط لواش سفید نازک میخوردم.از سنگک و بربری بدم اومده بود.درحالی ک حالت عادیش عاشق سنگک و کبابی و بستنی بودم

من اول هوس سیب ترش بعد نارنگی بعد هلو انجیری بعد شدید هوس خربزه مشهدی اون موقعم بدبختی نبود بابام و داییم و شوهرم شهرمونو زیرو رو کردن و از شهرای ریگ حویای خربزه شدن اما پیدا نشد آخر بابام پیدا کرد یه خربزه متوسط شد ۴۰ هزار تومن 

اون اوایل هم سرگیجه و حالت تهوع و زیاد داشتم

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟