2737
2739
عنوان

کهنه کردن نی نی

368 بازدید | 31 پست

بجه ها من بچمو به خاطر گرونی پوشاک کهنه براش میزارم شوهرم دستش تنگ شده کلا اصلا پوشاک یک ماهیه اصلا نخریدم به نظرتون کارم درسته یا نه اینکه میگن زنی که خرج نداره ارج نداره تو این شرایطم باید خرج کنم 

👈خنده تلخ آدما همیشه از دلخوشی نیس گاهی شکستن دلی کمتر از آدمکشی نیست👉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینم از تاثیرات مخرب سایت

نه گلم همسرت وقتی دستش تنگه نمیتونه خدای نکرده از دیوار مردم که بالا بره وقتی مرد زحمتکش و خوبیه باهاش راه بیا انشالله که قدر زحماتتو میدونه

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2731

پاش نمیسوزه بچه ؟ 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

منم اکثر وقتا کهنه میکنم..بنظر من این حرف اشتباهه بلاخره اونم شریک زندگیت همیشه نمیشه ک خرج کرد،،داشته باشه خودش خرج میکنه،،الان بخدا چنروز پیش رفتم هم برا پسرم هم شوهرم لباس زمستونی خریدم خودم داشتم نخریدم روزی ده بار میاد میره میگ برا خودت نخری منم نمیپوشم

خدایااااااشکرت بخاطر همه چیز

بنظرمن حرف چرته. یعنی چی زنی خرج نداره😐منم پسرمو دوهفتست کهنه میبندم. خیلی راضیم. تازه اون پوشک قبلی‌اش که فقط خیس کرده بود وپی پی نبودن روخالی کردم وتوسون کهنه گذاشتم دوتاسه بار استفادشون کردم. 

پسرعزیزم میشه روزی حرف بزنی وبهم بگی دوست دارم مامان. یعنی من اون روزو میبینم؟ میشه برای حرف زدن پسرم یه صلوات بفرستین؟ 
2738

بابا بی خیال زنی که خرج نداره ارج نداره این حرفا و مثالا واسه قبل از عید بود الان دیگه تاریخشون گذشته

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞

ب قول اون بازيگر يا تفريط يا افراط😅😅😅

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭

تو این شرایط همسرت شما کار اشتباهی نمیکنی عزیزم.اما توصیه میکنم زود به زود عوضش کن و بعد هر بار شستشو و قبل پوشک کردنش چرب کن پاهاشو.

راستی میتونی از این مدل پوشک ساده ها بگیذی که 20 تاش 6 تومنه(مث نواربهداشتیه).دو تا شورت آموزشی بگیر بنداز تو شورتش.خیلی خوبن

تکیه بر لطف خدا دارم و بس...

عزیزم وقتی بنده خدا داره کار میکنه اما توان خریدن چیزیو نداره نمیشه که لای فشار گذاشتش این ضرب المثل به نظر من مندراوردی وقتی جواب میده که شوهر شما داشته باشه برات خرج کنه اما شما به خودت و زندگیت نرسی و خرجی نداشته باشی.تازه کهنه از نظر پزشکی هم سالمتره منم با اینکه توان خریدن پوشکو دارم اما برای دخترم کهنه میبندم مگه تو مهمونیا یا بیرون که میترسم پس بده.

اینجا به تو از عشق و وفا هیچ نگویند         چون دغدغه ی مردم این شهر  حجاب است           هر جای جهان مرتبه ی زن بلند است            درکشور من زن مثل میت به حساب است...
تو این شرایط همسرت شما کار اشتباهی نمیکنی عزیزم.اما توصیه میکنم زود به زود عوضش کن و بعد هر بار شستش ...

همون پوشک ساده ها ۲۰ تاش ۱۵ تومن شده😏

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞
تو این شرایط همسرت شما کار اشتباهی نمیکنی عزیزم.اما توصیه میکنم زود به زود عوضش کن و بعد هر بار شستش ...

شورت اموزشی از کجا میشه تهیه کرد؟؟

اینجا به تو از عشق و وفا هیچ نگویند         چون دغدغه ی مردم این شهر  حجاب است           هر جای جهان مرتبه ی زن بلند است            درکشور من زن مثل میت به حساب است...
2706