2733
2734

خيلي نامرده بعد اون همه از خود گذشتگي و خوبي كه در حقش كردم حتي به خودش زحمت نداد كه بگه نرو يا تنهام نزار حتي خانوادش انقد براشون احترام قائل بودم خيلي نمك نشناسن انگار از خداشون بوده منو همسرم جدا شيم بابام خيلي منتظر موند تا يكي از اونا بياد حرف بزنيم شايد حل شه ولي نيومدن بابامم رفت مهريمو گذاشت اجرا فك كنم قربوني غرور لجبازي شديم تا حالا كسي تو وضعيت من بوده چطور كنار اومدين ؟

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت یه قرار خصوصی با شوهرت بذار باهم صحبت کنین

دلخوش باش به باریکه‌‌ ی نوری که از بین چین های پرده روی تخت تابیده.به کتاب نیمه‌کاره‌ی روی میز ...به داغی فنجانت در هوای سرد...دلخوش باش به دو صندلی که هنوز روبه‌رو‌ی هم‌اند.به تنظیم کردن زنگ ساعت برای صبح فردا...به دفترچه‌ی کوچکی که رویاهایت را نگه‌ می‌دارد!که معنیِ همین ریز ریزهای سادهشاید "زندگی ادامه دارد" باشد😍😍.مژده_خردمندان                                                    عزیزای دلم مهربونا لطفا یک صلوات برای حاجتم بفرستید اجرتون با حضرت زهرا (سلام الله علیه)
2731
چیشده؟ واضح بگو داستان چیه

خب دوسال عقد بودم تو تايپيكاي قبليم توضيح دادم دوباره خلاصه وار ميگم من و همسرم عاشق هم شديم ازدواج كرديم حند ماه اول خوب بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اگر زندگیتو دوست داری خودت پیش قدم شو 

یکی از اقوام عاشق زنش بود اما با لج کرد از سر غرور بعد 15 سال زندگی طلاق دا  زنشوکه واقعا ماه بو خانوم بعد طلاق اونقدر پشیمون شد وشکست الان زنش با یک مجرد ازدواج کرده واونم ازدواج کرد هروزم بازن جدید قهر وافسردگی باید پروفایلاشو ببینی دادمیزنه بیا برگردیم و... زنم البته خیییییییییلی دوسش داره اما نشد غرورشون اجازه نداد دوتا پسر هم دارن

بعد متوجه كارهاي مشكوكش شدم كه از من مخفي ميره تو گروهاي مختلط و يه اكانت ت ل گ ر ا م جدا داره ولي باز گذشت كردم بعد يواش يواش كم محلياش شروع شد قرار بود تا دوسال عروسيمونو بگيرن و خونه بسازه باباش ولي هيچ كاري نكردن پي عروسي رو هم نميگرفتن تو خانواده ما رسمه بعد عقد خرج دختر گردن پسره ولي بخاطر اينكه دوسش داشتم دلم نميومد خرج كنه بابام هزينمو به عهده گرفت خيلي بخاطرش خرد شدم خيلي عقده ها موند تو دلم ولي اون بي تفاوت تنهام گذاشت سر يه بحث پوچ بي مورد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
اگر زندگیتو دوست داری خودت پیش قدم شو  یکی از اقوام عاشق زنش بود اما با لج کرد از سر غرور بعد ...

خيلي بخاطرش از خود گذشتگي كردم خستم ديگه از پيش قدم شدن الانم كه ديره وكيل گرفتيم حرمت ها شكستن

1
5
10
15
20
25
30
35
40

يه هفته بعد قهر شمارمو سوزوند چون به اسم خودش بود واقعا دليل كارشو نفهميدم گفتم شايد به اين معنيه كه ديگه بهم زنك نزنه ميدونست منم لج ميكنم شماره جديدمو بهش نميدم فك كنم خواست سراغشو نگيرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ارع میشناسم  مادر دختره میخواسته با طلاق پسره رو بترسونه  پسره هم گفته طلاق میدم  ...

همسر من خيلي بي ادب شده بود بزرگ و كوچيك سرش نميشد به خانوادم توهين كرد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706