2733
2734
عنوان

یکی ازآشناهامون امروز 95درصدسوخت😢

| مشاهده متن کامل بحث + 632 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واييي باز ياد ارشيدا افتادم  حالمممم خيلييي بد شذ كاش اين ساعت نميزاشتي

بچه ها الان یادم افتاد آرشیدا چیشد؟

وقتی یارو از اسپری خودش استفاده میکنه》پیس پیس......ولی وقتی اسپری من میفته دستش 》پیس پییییییس پییییییییسسسس زااااارت زوووورت
2731
2738
الهی خدا صبر بده ب خانوادش خدا کافر رو هم با سوختگی امتحان نکن😔

سوختگی خیلی دردناکه خیلی😢

سیستم بعضی خانواده ها اینجوریه ک برا دخترشون ۲۵۰۰تا سکه میندازن....ولی برا پسرشون میرن خواستگاری میگن ۵تا سکه ب نیت ۵تن😖
با ی ماشین تصادف کرد،ماشین فرارکرد نموند😢

عزیزم وقتی کسی کاری از دستش برنمیاد چرا از این تاپیکا میزنین ک همه ناراحت بشن

ب قول یار قدیمیم 😍زندگی افسانه 😍افسانه هاست 😍هر کی دلبند به اوست😍دیوانه ی دیوانه هاست 
وای نه.اون ک حالش بهترشده بود

عفونت کرد متاسفانه

سیستم بعضی خانواده ها اینجوریه ک برا دخترشون ۲۵۰۰تا سکه میندازن....ولی برا پسرشون میرن خواستگاری میگن ۵تا سکه ب نیت ۵تن😖
بچه ها الان یادم افتاد آرشیدا چیشد؟

فوت كرد

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭
عزیزم وقتی کسی کاری از دستش برنمیاد چرا از این تاپیکا میزنین ک همه ناراحت بشن

ببخشید عزیزم،😢

چه وحشتناک،چقدر درد کشید بچه بیچاره.کاش همون اول آمپول هوا بهش زده بودن

چ بي رحم 

تا هرچي خدا اراده كنه نفس بده كسي حق سلب گرفتنش و ندازه 

للرقاب هيچ فرقي نداره

مصلحت هر ادمي و خدا ميدونه

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭
2706