2733
2734
عنوان

یکی ازآشناهامون امروز 95درصدسوخت😢

632 بازدید | 41 پست

موتورش آتیش گرفت،بعد چند ساعت فوت کرد😢ی دختر کوچیک داره

سیستم بعضی خانواده ها اینجوریه ک برا دخترشون ۲۵۰۰تا سکه میندازن....ولی برا پسرشون میرن خواستگاری میگن ۵تا سکه ب نیت ۵تن😖

عزیزم😢

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

واييي باز ياد ارشيدا افتادم 

حالمممم خيلييي بد شذ

كاش اين ساعت نميزاشتي

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭
چجوری موتورش آتیش گرفت😯😯😯

با ی ماشین تصادف کرد،ماشین فرارکرد نموند😢

سیستم بعضی خانواده ها اینجوریه ک برا دخترشون ۲۵۰۰تا سکه میندازن....ولی برا پسرشون میرن خواستگاری میگن ۵تا سکه ب نیت ۵تن😖
عکسشو دیدم کامل سوخته بود بیچاره😢

نزاري تورو قران

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭
واييي باز ياد ارشيدا افتادم  حالمممم خيلييي بد شذ كاش اين ساعت نميزاشتي

اتفاقا آرشیدا هم پرس وجو کردم از آشناهای یکی از فامیلامون درومد😢

من میخوام ببینم😓😓😓😓😓

بيماري كلا از صحنه ها دلخراش خوشت مياد 

ايدي بده برات بفرسته

2706