2726
عنوان

بچه ها کی مثل من فکر میکنه

323 بازدید | 46 پست

بچه ها من تو رابطه بادیگران احساس میکنم باکوچکترین کاری بقیه ازم ناراحت میشن حالا شایدم نشن ولی من اینجوری فک میکنم تاچندروز خودخوری میکنم ک چرا اینکارو کردم  مثلا خاله عروسمون خیلی ب من علاقه داره اومد لپمو کشیدو بهم دست داد ولی من دستم خونی بود باخنده بهش گفتم ببخشید دستم کثیفه فرداش ک اومد باهم سروسنگین بود یعنی بخاطر این ازم ناراحت شده؟؟یامن حس میکنم ک ناراحت شده

آخ آخ منم همینجوریم خیلی حس بدیه

دوست جونیای با سلیقه😍من بدلیجات وکلی کارهای نمدی فانتزی وپادری وگیفت و...درست میکنم.برای دیدن کارها به کانالم سربزنین لطفاoshida_gallery ویابهم پیام بدین.ممنونم❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من قبلا اینجور بودم عزیزم

روخودم خیلی کارکردم که درست شدم

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
من قبلا اینجور بودم عزیزم روخودم خیلی کارکردم که درست شدم

چطوری؟چیکارا کردی؟ 

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم

خوشحالم که تنها نیستم تا حالا فکر میکردم روانیم

شماهم هرجامیرید تا مدتها همه چیز عین فیلم جلو چشمتون میگذشت؟ 

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم
یعنی من کارم بد بوده؟؟؟

نه اصلا کارت بد نبوده

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
2706