2726
ببشید حواسم نبود، دیگه تکرار نمیشه😭😭😭 خخخخخخ

آفرين 😑😑😑😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

يه جا گفتم ميرم بخوابم حالا همتون بايد اون پست رو ميديدين😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
يه جا گفتم ميرم بخوابم حالا همتون بايد اون پست رو ميديدين😐

اخه حرصم گرفت گفتی میخوای بری

تو تاپیکا میبینمت یه حس خوبی میگیرم ازت ، گفتی میری انگار ضدحال بود😑😑😑😂😂😂

افتخار میکنم لر هستم😀😀😀😀😀😀
2728
اخه حرصم گرفت گفتی میخوای بری تو تاپیکا میبینمت یه حس خوبی میگیرم ازت ، گفتی میری انگار ضدحال بود😑 ...

آخييي😍😍😍❤️❤️❤️

عسيسم❤️❤️❤️❤️❤️

اونموقع كه گفتم ميرم بخوابم داشتم ميرفتم واقعا 

٢دقيقه گوشيمو گذاشتم زمين برداشتم ديدم چندنفر ريپلايم كردن داشتم جواب ميدادم 

دونه دونه ميومدن ميگفتن چرا اينجايي مگه نگفتي داري ميري😐😐😐

وای اره من دادشم اگه جوک تعریف کنه ومن زیاد نخندم هی اخم میکنه مثلا میگه چته تووو جدیدا خیلی قیافه م ...

آره عزیزم مردا دوست دارن پیش خانمها جوکهاشون خنده دار باشه و از اینکه خانمهارو بخندونن حس غرور بهشون دست میده