2410
2553
عنوان

سزارین بهتره یا طبیعی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1223 بازدید | 143 پست
من توبارداریم بیست کیلوچاق شدم سربچه ی دومم سراولی30کیلو والان ازقبل بارداریمم لاغرترشدم به ژن بنظر ...

ااا خب خداروشکر

یه دختر متولد ۹۶ و یه نینی تو راهی دارم نمیدونم جنسیتش چیه🥰لطفا دعا کنید همیشه سالم باشن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سزارین بکن بعدازعملتم قرص های سفالکسینتو بموقع بخوری دوروزبعد سرپایی.من داروهامونخورده بودم شکمم ازداخل میسوخت ازجای بخیمم یڋرش قرمزشده بود

درکل بری بیمارستان عین من بخاطرجیغهای زنها حتما سزارینو انتخاب میکنی☺

خدایاخودت مراقب ادمهای خوب زندگیم باش❤❤❤
2456
وای طبیعی خیلی بده😯😯من ازش متنفرم 😶😶 واقعا طبیعی جووووون میخاد😑😑😑

احساس میکنم استخون های بدنم می شکنه ای خدااااا چرا انقدر سخته زائیدن چه خصومتی با ما زن ها داشتی... به قول یکی از بچه ها سیب خوردیم سیب زمینی سرخ کرده هات رو که نخوردیم😣😣😣

برای سلامتی نینیم صلوات میفرستین؟
استارترکی گفته واژن گشادمیشه توزایمان طبیعی؟؟؟؟ اینجوری باشه خارجیاکه 4یا5تابچه میارن بایدبه خاطروا ...

مخالف نیستم ولی خارجیا ک ۴ یا ۵ تا میارن بعدش میرن عمل زیبایی میکنن یا حداقل امکانات طبیعی دنیا اورون اونا خیییلی بهتره تو ایران برا زایمان طبیعی ها خصوصا بیمارستانی دولتی ارزش قایل نیستن حتی

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
من موندم شکم بخیه بخوره سخته ولی ناحیه تناسلی بخوره سخت نیست .... خدایا خودت ظهور کن..😂😂

خدا خودش میدونسته بچه از کجا بیاد بهتره چون دقیقا دهانه ی رحم و واژن رو برای رابطه جنسی و زایمان خلق کرده واژن یه پوست خیلی نازک داره که پاره میشه و بچه به دنیا میاد ولی شکم هفت لایه پوست داره که پاره میکنن ... بعدشم اون فشاری که تو زایمان طبیعی به بچه وارد میشه باعث میشه هم استخوان بندی قوی تری داشته باشه و هم مایعات اضافی از تو ریه اش خارج بشه .

شعار من تو زندگی 👊🏻 خودت دلیل حال خوب خودت باش 😇 😍
2714

والا من هرکیو دیدم سزارین کرده پشیمون بوده عوارضش زیاده مثلا خواهرم یه سرمای کوچیک بهش میخوره بخیه هاش تیر میکشه داخل شکمش عفونت مونده میخوام طبیعی بیارم دعا کنید بتونم 

لبخند بزن بزار ببینن هنوزم قوی هستی😊
احساس میکنم استخون های بدنم می شکنه ای خدااااا چرا انقدر سخته زائیدن چه خصومتی با ما زن ها داشتی... ...

🤣🤣🤣🤣🤣فدای اون ضرب المثلات🤣🤣😂💜💚

اره والا بعدش مردا قدرمونم نمیدونن نمیفهمن ک چ دردی میکشیم بخدا چقد شکم مون پاره میشه 😑😑

خانومای طبیعی زا اصلا قصد بی احترامی ندارم بهتون بر نخوره ها جبهه نگیرین لطفا چن تا از اطرافیانم ک ...

اطرافیان منم میگن دقیقا✌بعدم مگ میشه یه بچه از اونجات در بیاد و واژن هییچ تغیری نکنه؟ 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

خود ما برای تبلیغ توسطح جامعه باید به دروغ همه رو به زایمان طبیعی دعوت کنیم 😃😃ولی فارغ ازین که هیییچ کدوم پزشک وپرستاری که ما پیششون اموزش میبینیم نه خودشون نه نزدیکاشون طبیعی زایمان نمیکنن

🌷من یک سفیر سلامت هستم🌷
2706