1345
1341
عنوان

امشب شب چهارمه که ...

542 بازدید | 28 پست

چهار شبه که پدرم رحمت خدا رفته ، بابای عزیزم  یکسال مریض بود خیلی سختی کشید آخر خدا  بردش پیشه خودش و پدرم آسمونی شد💔💔💔

لطفا واسه آرامش دلمون و آرامش  پدرم  یه صلوات و فاتحه مارو  مهمون کنید ❤

❤و خدایی که به شدّت کافییست❤                       💔دلم من در طلبه عشقه پدر میسوزد💔                          بابا جان از وقتی رفتی دلم خیلی از دست زمونه شکسته  آخ بابا جان💔

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1350

خدارحمتش کنه عزیزم جاش توی بهشت باشه

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجونم مواظب بچم باش بندبند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هدیه قشنگتو سالم وسلامت به دستم برسون قول میدم همیشه مواظبش باشم ببشترازجونم 😙خدایاخودت دامن تمام منتظراروسبزکن 😊

خدا صبر بده بهتون

واقعا متأسف شدم

خدا روح پدر آسمونيتو تو بهشت آروم كنه🙏🏻😔

كاربر جديد نيستم خواننده خاموش بودم.قبول سفارش انواع پياز داغ سيرداغ بادمجان كبابي وسرخ شده دسروكيك و...٠٩٣٩٩٤١٧٩٥٩
1376
عزیزم روحش شادباشه 

ممنونم عزیزم🌹

❤و خدایی که به شدّت کافییست❤                       💔دلم من در طلبه عشقه پدر میسوزد💔                          بابا جان از وقتی رفتی دلم خیلی از دست زمونه شکسته  آخ بابا جان💔
1226
منم پدرم فوت شده خیلی سخته😢

کمرم شکسته  خیلی سخته 😢

خدا پدره شما رو هم رحمت کنه🌹

خدارحمتش کنه عزیزم جاش توی بهشت باشه

ممنونم عزیزم🌹

1339