2703
2553
من دنبال یه جایی هستنم که بادی جت داشته باشه شما می تونید راهنماییم کنید ؟

جایی رو نمیشناسم. چون من ایران بادی جت انجام ندادم. ولی از لاغری که با بادی جت انجام دادم خیلی راضیم . 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها دستگاه بادی جت عالیه خیلی خووووبه من که با این دستگاه انجام دادم خیلی راضی بودم

من دنبال یه دستگاهی بودم که اصلا عوارضی برام نداشته باشه و بدون عمل جراحی و بیهوشی انجام بشه بعد برای جوانسازی پوستم میرفتم پیش دکتر سارا لطفی ایشون متخصص پوست هستن و خیلی ازکارشون راضی بودم دیدم دستگاه اگزیمیا برای لاغری و لیفت دارن برای لاغری شکم هم از این روش استفاده کردم خداروشکر جواب گرفتم 

سلام دوستان

یه مجله پوست مو زیبایی و لاغری هم دیدم به اسم زیباچه (zibache.com). در مورد لاغری موضعی توضیحات خوبی داشت و چون صرفاً مجله هست مزایا و معایب رو به خوبی گفته بود.

پیشنهاد میکنم به سایتش سر بزنید و توضیحاتش رو بخونید

همچنین مطلب لاغری موضعیش رو بخونید » لاغری موضعی، مزایا، معایب

2456
من دنبال یه جایی هستنم که بادی جت داشته باشه شما می تونید راهنماییم کنید ؟

به نظر من عزیزم بادی جت نکن میگن عوارض داره بعدش و ممکنه که برات مشکلی پیش بیاد من خودم برای لاغری پهلو ها و چربی اضافی که داشت از دستگاه اگزیمیا استفاده کردم چون من خودم دکتر سارا لطفی رو میشناسم و برای مزوتراپی میرم پیشش ایشون دستگاهش و داشت از کارش مطمئن بودم به همین خاطر پیش ایشون انجام دادم و اقعا راضیم خداخیرش بده به سه جلسه پهلو هام برطرف شد .