2737
2734
سلام دوستان عزیزم .... من چند بار توی همین سایت به دوستانی که مشکلاتشون گفته بودن ، شماره این خانم دکترو داده بودم که خیلی خیلی راضی بودن .... دلم نیومد شمارشونو به همه نگم .... ایشون دکترای روانشناسی دارن و مشاور خانواده ( از همه نظر : جنسی ، عاطفی و.... ) هستن ... مطبشون قیطریه هستش و کارشون بـــــــــــــی نظیــــــــــــــــــره ... امیدوارم کمکتون کرده باشم :
من شماره موبایلشون رو دارم ، تماس بگیرین از خودشون شماره مطب رو بگیرید ... راستی برای دوستانی که قادر نیستند حضوری برن پیششون ، ایشون مشمشلاوره تلفنی هم میدهند ، از توی همین سایت چند نفر از خارج کشور و شهرستان با ایشون مشاوره می کنند...

سرکار خانم دکتر مرضیه مشتاقی : 09123775065
عزیزم ... من متاسفانه هزینه های دقیق رو نمی دونم .... فقط می دونم بستگی به نوع مشاوره داره .... حضوری یا تلفنی .... فردی یا خانوادگی ولی در اسرع وقت از دوستم که به تازگی رفته پیششون برات می پرسم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

سلام عزیزم

پسر ۴ ساله خواهرم، بیش فعال بود که بعد از کلی مصرف دارو های شیمیایی که ظاهراً موقع مصرف بهبود پیدا میکرد توسط روانپزشک تجویز شد ؛ که  دارو عوارض بدی در آینده داره ؛ این رو همه میگن

تا اینکه از طرف یکی از دوستان خانم دکتر ساداتی متخصص روانشناسی کودک رو معرفی کردند وبا بازی درمانی  و انجام تست استمفورد

خدارو شکر العان خیلی بهتره و دارو رو با نظر روانپزشک قطع کرد

کلینیک ایشون شهرآرا

۸۸۲۶۷۰۴۰

۸۸۲۶۷۰۶۸

۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸

سلام 

دوستان ممنون که خانم دکتر ساداتی رو معرفی کردین. من پسرم رو چند جا برده بودم. پرخاشگری شدید داشت و روابط اجتماعیش صفر بود. خانم دکتر ساداتی اول خواستن که یک تست بگیرن که من مخالفت کردم ولی گفتن متد کارمون اینجوریه. الان یک ماهه که بچم میره بازی درمانی. این بچه از این رو به اون رو شده. خانوم دکتر فوق العاده پرحوصله هست. انتهای جلسات بازی بدون اینکه هزینه اضافه بابت مشاوره دریافت کنه یک ربع یا بیست دقیقه به خانواده هم مشاوره میده که چجوری با بچه تا کنن. خانم دکتر ساداتی مرکز مشاوره بهارنو سر شهرآرا و نزدیک گیشاهستش. این شماره خود خانم دکتر هستش. البته وقتی میرین خودشم شمارشو بهتون میده که اگه مشکلی بود بهش بگید

۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸

اینم شماره های کلینیکشون هستش

۸۸۲۶۷۰۴۰-۸۸۲۶۷۰۶۸

من مرکز مشاوره و روانشناسی سپیدارمهر رو معرفی میکنم . به چندنفر دوست و آشناهم پیشنهاد دادم رفتن راضی بودن.

خودم چندسال قبل مراجع خانم  دکتر رحیمی نژاد بودم که الان مدیریت این مرکز باهاشونه.

تیم دارن تو هر حوزه تخصصی کار میشه کودک، زوج و...بالاتر از ونک تو خیابون ولی عصر هست . راحت با بی آرتی میشه رفت.

۸۸۲۰۸۳۶۴

۸۸۲۰۲۴۷۶

2706